امروز: پنج شنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۱۲ رجب ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ فوریه ۲۰۲۱ میلادی
کد خبر: 263755
۶۰۹
۱
۰
نسخه چاپی

آیا انتقال ملک غیرقابل گذشت است یا خیر؟

آیا انتقال ملک غیرقابل گذشت است یا خیر؟

آیا انتقال ملک غیرقابل گذشت است یا خیر؟

با توجه به اینکه انتقال مال غیر حسب قانون مصوب فروردین ماده 1308 کلاهبرداری به شمار آمده است و با عنایت به اینکه طبق رای وحدت رویه شماره 52 مورخ 1/11/63 دیوان عالی کشور کلاهبرداری غیر قابل گذشت می باشد، بنابراین انتقال مالی غیر، موضوع قانون مذکور غیرقابل گذشت خواهد بود.

نظریه مشورتی شماره 119/7 مورخ 28/2/66 اداره کل حقوقی قوه قضائیه

  • منبع
  • حقوق نیوز

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید