امروز: یکشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۲۲ رجب ۱۴۴۲ قمری و ۰۷ مارس ۲۰۲۱ میلادی
کد خبر: 267216
۵۳۸
۱
۰
نسخه چاپی

آیا پدر می تواند از ملاقات مادر فاسد الاخلاق با فرزندش جلوگیری نماید؟

پایگاه خبری حقوق نیوز

آیا پدر می تواند از ملاقات مادر فاسد الاخلاق با فرزندش جلوگیری نماید؟

به موجب نظریه مشورتی 444/7 مورخ 10/6/62 اداره ی حقوقی و به موجب ماده 1174 قانون مدنی، حق ملاقات طفل را برای هریک از ابوین شناخته است. بنابراین حق ملاقات را نمی توان از مادر فاسد الاخلاق دریغ نمود ولیکن می توان این ملاقات را در یک محیط مناسب و با حضور اشخاص مورد اعتماد برقرار کرد.

    دیدگاه

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید



    کد امنیتی کد جدید