امروز: یکشنبه, ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ برابر با ۰۹ ذو القعدة ۱۴۴۲ قمری و ۲۰ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی
کد خبر: 272264
۲۰۱
۱
۰
نسخه چاپی
مدیر کل تعزیرات حکومتی شهر تهران

اسفنانی: توزیع مواد بهداشتی ظرف امروز و فردا به صورت عادی بر می‌گردد

مدیر کل تعزیرات حکومتی شهر تهران در رابطه با اینکه مردم از کجا می‌توانند ماسک و مواد بهداشتی تهیه کنند، گفت: از دیروز توزیع این اقلام در داروخانه‌ها شروع شده است و فکر می‌کنم ظرف امروز و فردا توزیع‌ها به صورت عادی بر می‌گردد

اسفنانی: توزیع مواد بهداشتی ظرف امروز و فردا به صورت عادی بر می‌گردد

پایگاه خبری حقوق نیوز

مدیر کل تعزیرات حکومتی شهر تهران در رابطه با اینکه مردم از کجا می‌توانند ماسک و مواد بهداشتی تهیه کنند، گفت: از دیروز توزیع این اقلام در داروخانه‌ها شروع شده است و فکر می‌کنم ظرف امروز و فردا توزیع‌ها به صورت عادی بر می‌گردد.

محمدعلی اسفنانی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص ادامه نظارت‌های سازمان تعزیرات حکومتی بر بازار ماسک، دستکش و کالاهای بهداشتی مرتبط با شیوع ویروس کرونا در کشور، اظهار کرد: نظارت و گشت‌های ما همچنان ادامه دارد و به دنبال کشفیات قبلی‌مان که رقم قابل توجهی ماسک و دستکش و... بود، دیشب هم همکاران ما بر اساس اطلاعاتی که به دست آورده بودند به انباری مراجعه کردند که قریب به یک میلیون و ۲۰۰ هزار عدد ماسک در آنجا شناسایی و کشف شد که به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده می‌شود تا بین بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و داروخانه‌ها توزیع کنند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی شهر تهران در رابطه با اینکه مردم از کجا می توانند ماسک و مواد بهداشتی تهیه کنند، گفت: از دیروز توزیع این اقلام در داروخانه‌ها شروع شده است و فکر می‌کنم ظرف امروز و فردا توزیع‌ها به صورت عادی بر می‌گردد و کمبودی نخواهد بود، چون روز گذشته خودم نیز نظارت کردم و مشاهده شد که در خیلی جاها در حال توزیع است.

اسفنانی در مورد قیمتی که قرار است ماسک در داروخانه‌ها توزیع شود، تصریح کرد: همان قیمت واقعی آن است که ماسک ساده به قیمت ۴۰۰ تومان و قیمت ماسک فیلتردار n۹۵ بین ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان می‌باشد.

اسفنانی در پایان گفت: نظارت‌ها و گشت‌های سازمان تعزیرات کماکان ادامه دارد و هر جایی که مجددا مشاهده کنیم تخلفی صورت گرفته حتماً ورود می‌کنیم. همچنین مردم می‌توانند تخلفاتی را که مشاهده می‌کنند به سامانه ۱۳۵ تعزیرات اطلاع دهند.

انتهای پیام

  • منبع
  • ایسنا

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید