امروز: چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۷ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
کد خبر: 290802
۳۱۲
۱
۰
نسخه چاپی

انتشار اطلاعیه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

زمان و محل مصاحبه داوطلبان آزمون دکتری و متقاضیان پذیرش دکتری استعداد درخشان دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ اعلام شد.

 انتشار اطلاعیه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

اطلاعیه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد در خصوص تاریخ، محل و زمان مصاحبه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی به شرح زیر است:

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۳ و دوره بدون آزمون این مقطع ویژه استعدادهای درخشان که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه اقدام نموده‌اند می‌رساند از امروز چهارشنبه ۲۰ تیرماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.azmoon.net نسبت به دریافت تاریخ، محل و زمان مصاحبه خود اقدام نمایند.

داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی لازم است با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته و کد ملی نسبت به دریافت اطلاعات تاریخ، زمان و محل مصاحبه خود اقدام نمایند.

همچنین داوطلبان دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان می‌توانند با وارد نمودن کد ملی، شماره شناسنامه و سال تولد خود اطلاعات تاریخ، زمان و محل مصاحبه خود را دریافت نمایند.

داوطلبانی که در بیش از یک رشته به منظور مصاحبه ثبت نام نموده‌اند اطلاعات مربوط به تاریخ، زمان و محل مصاحبه خود را در پایگاه اینترنتی مذکور به طور همزمان مشاهده خواهند کرد.

همچنین به داوطلبان توصیه میشود به نکات ذیل دقت نمایند:

۱- حضور در تاریخ و زمان اعلام شده در محل مصاحبه الزامی و عدم حضور در زمان مقرر به منزله انصراف می‌باشد.

۲- در زمان حضور در جلسه مصاحبه لازم است اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار را همراه داشته باشند.

۳- همراه داشتن فرم تکمیل شده سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی به انضمام کلیه مستندات پژوهشی و آموزشی مربوطه در زمان حضور در جلسه مصاحبه الزامی می‌باشد.

فرم مذکور لازم است در جلسه مصاحبه تحویل گروه تخصصی مربوطه شود.

  • منبع
  • اختبار

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید