امروز: سه شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۰۸ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۴ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
کد خبر: 264894
۱۶۵۸۶
۱۵
۰
نسخه چاپی
مواد مخدر

انواع روش های پاکسازی بدن از مواد مخدر+ فیلم ورزش x body

هرچقدر متابولیسم و سوخت و ساز بدن بیشتر باشد دفع مواد مخدر زودتر انجام می‌شود بنابراین یک راه برای دفع زودتر مواد مخدر بالا بردن متابولیسم بدن است

انواع روش های پاکسازی بدن از مواد مخدر+ فیلم ورزش x body

مواد مخدر چه مدت در بدن باقی می ماند؟

به گزارش حقوق نیوز توجه داشته باشید که مدت زمان باقی ماندن مواد مخدر در بدن بستگی به نوع آزمایشی که انجام می‌شود و میزان مصرف انسان دارد. اگر داروهای دیگری در کنار مواد مخدر مصرف شود و خود متابولیسم بدن بستگی دارد. لطفا این مدت زمان ها را به عنوان راهنمای کلی استفاده کنید و به میزان و مدت زمان و داروهای جانبی که مصرف می‌شود دقت کنید.

الکل: ۳ تا ۵ روز در ادرار، بیش از ۹۰ روز در تست مو، و حدود ۱۰ تا ۱۲ ساعت در خون

آمفتامین: ۱ تا ۳ روز در ادرار، بیش از ۹۰ روز در تست مو، ۱۲ ساعت در خون

باربیتورات ها: ۲ تا ۴ روز در ادرار، بیش از ۹۰ روز در تست مو، ۱ تا ۲ روز در خون

ماریجوآنا: ۷ تا ۳۰ روز در ادرار، دو هفته در خون، بیش از ۹۰ روز در تست مو

کوکائین: ۳ تا ۴ روز در ادرار، بیش از ۹۰ روز در تست مو، ۱ تا دو روز در خون

کودئین: ۱ روز در ادرار، بیش از ۹۰ روز در تست مو، ۱۲ ساعت در خون

هروئین: سه تا ۴ روز در ادرار، بیش از ۹۰ روز در تست مو، بیش از ۱۲ ساعت در خون

ال اس دی: ۱ تا ۳ روز در ادرار، بیش از ۳ روز در تست مو، ۲ تا ۳ ساعت در خون

قرص اکستازی: ۳ تا ۴ روز در ادرار، تا ۹۰ روز در تست مو، ۱ تا ۲ روز در خون

متامفتامین (کریستال): س تا ۶ روز در ادرار، بیش از ۹۰ روز در تست مو، ۲۴ تا ۷۲ ساعت در خون

متادون: ۳ تا ۴ روز در ادرار، بیش از ۹۰ روز در تست مو، ۲۴ تا ۳۶ ساعت در خون

مورفین: ۲ تا ۳ روز در ادرار، بیش از ۹۰ روز در تست مو، ۶ تا ۸ ساعت در خون

انواع روش های پاکسازی بدن از مواد مخدر+ فیلم ورزش x body

چه چیزی در تست اعتیاد و مواد مخدر تاثیر می گذارد؟

سیستم بدن هر کسی با دیگری متفاوت است و تمام این نکاتی که گفته می‌شود کاملا نسبی است. تست مواد مخدر بر اساس موارد زیر ممکن است متغیر باشد:

میزان سوخت و ساز بدن

هرچقدر متابولیسم و سوخت و ساز بدن بیشتر باشد دفع مواد مخدر زودتر انجام می‌شود بنابراین یک راه برای دفع زودتر مواد مخدر بالا بردن متابولیسم بدن است.

سلامت کلی بدن

مسلما هر چقدر سلامت بدن بیشتر باشد مواد مخدر سریعتر دفع می‌شوند.

سن

جوانترها چون سوخت و ساز بدن بیشتری دارند راحتتر و زودتر مواد مخدر را دفع می‌کنند.

سایز بدن: از آنجا که مواد مخدر در چربی حل می‌شوند در بدنی که چربی بیشتری دارد بیشتر می‌مانند. مهمتر اینکه چربی زیاد در بدن سوخت و ساز بدن را پایین می‌آورد و بنابراین مواد مخدر دیرتر دفع می‌شود.

انواع روش های پاکسازی بدن از مواد مخدر+ فیلم ورزش x body

چطور مواد مخدر را زودتر از بدن بیرون کنید؟

میدانیم که تنها راه از بین بردن مواد مخدر در بدن این است که آن را از بدن بیرون بریزیم . از این رو زمانی که مواد مخدر از بدن دفع می‌شود مهم ترین عامل تعیین کننده است که آیا چیزی در بدن مانده یا نه. اما می‌توان به روش هایی دفع آن را بیشتر و سریعتر کرد.

تا جایی که می‌توانید آب بنوشید

نوشیدن میزان زیاد آب به بدن کمک می‌کند که ادرار رقیقتری داشته باشید. برای آنها که مواد مخدر را با میزان کم مصرف کرده اند حتی یک روز قبل از تست با آب درمانی می‌توانند مواد را از بدن بیرون بریزند اما این روش برای آنها که مصرف طولانی و سنگین دارند نتیجه بخش نیست.

با این حال نوشیدن زیاد مایعات ادرار را خیلی رقیق می کند و این باعث می‌شود نتیجه تست مشکوک باشد. خوردن چند قرص ویتامین B در ۲۴ ساعت قبل از آزمایش کمک می‌کند که ادرار کمی زرد و طبیعی شود.

ادرار زیاد کنید

مواد مخدر را با ادرار از بدن دفع کنید.دیوریتیک( داروهای ادرار آور) ادرار را زیاد می‌کنند اما برای اینکه تاثیر آنها در بدن نماند بهترین کار جایگزین کردن دیوریتیک های خانگی و طبیعی است. ماء الشعير، چای سبز و سیاه، آب قره قاط، آب جعفری، زالزالک دمنوش قاصدک به عنوان مدر های خانگی و موثر شناخته شده اند. از آنجا که بیشترین فعالیت متابولیسم بدن در خواب انجام ‌می شود ادرار بعد از خواب بیشترین میزان مواد مخدر را خواهد داشت. بنابراین اولین میلی لیتر از ادرار ناشتا بیشترین میزان مواد مخدر را دارد که تست را مثبت نشان می‌دهد بهتر است اولین میلی لیتر ادرار را مورد آزمایش قرار ندهید.

انواع روش های پاکسازی بدن از مواد مخدر+ فیلم ورزش x body

ورزش

ورزش هم در متابولیسم و هم در دفع سموم و مواد موثر است. که پروسه دفع مواد مخدر را سریعتر می‌کند. حرکات چربی سوزی باعث می‌شود که مواد مخدر حل شده در چربی ها سریعتر دفع شوند.

برای اینکه سموم راحتتر دفع شود می‌توانید پاهای خود را در آب ولرم و جوش شیرین و سرکه سیب بگذارید به مدت نیم ساعت و یا پیاز را حلقه کنید وشبها در خواب زیر جوراب تمیز روی کف پا قرار دهید. با این کارها سم زدایی سریعتر انجام می‌شود و زودتر مواد مخدر از بدن بیرون می رود.

استفاده از سونا

گردش خون و اکسیژن رسانی بهتر باعث خروج سريعتر مواد مخدر از خون ميشود.
سونا درمانی باعث افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی به اندام های مختلف بدن از جمله ریشه موها شده و خاصیت ارتجاعی رگ ها را افزایش می دهد و اين امر باعث خروج سموم و مواد مخدر از بدن مي شود.

خوردن غذاهای گرم

استفاده از گياهاني كه سوخت وساز بدن را زياد ميكند مانند زنجبيل، فلفل سياه، دارچين به عنوان نوشيدني به عنوان مثال تركيب با چاي ميتواند خروج مواد مخدر از بدن را بسيار تسريع كند.

ورزش هاي متد اي ام اس EMS-TRAINING) x body)

باتوجه به اينكه در اين متد ورزشی تعريق شديد اتفاق ميافتد و سوخت وساز بدن به سه برابر حد عادي افزايش مي يابد يكي از راههاي سريع خروج سموم و مواد مخدر از بدن استفاده از اين روش تحت عنوان برندهايي كه در ايران موجود مي باشد مانند ايكس بادي x body است.
به نظر می رسد استفاده از اين روش سرعت خروج مواد مخدر از بدن را تا يك سوم زمان معمول كاهش مي دهد.


دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید