امروز: دوشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۱ ربيع الأول ۱۴۴۲ قمری و ۱۹ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
کد خبر: 266811
۴۴۸
۱
۰
نسخه چاپی

ترفند غیرفعال کردن مشاهده آخرین بازدید اینستاگرام

شاید نمایش زمان آخرین بازدیدتان از اینستاگرام برای دیگران، شما را ناراضی کند. بدین ترتیب اینستاگرام همانند پیام رسان های دیگر، ویژگی در این قابلیت قرار داده که به وسیله آن می توانید نمایش زمان آخرین بازدید خود در اینستاگرام را غير فعال کنید.

ترفند غیرفعال کردن مشاهده آخرین بازدید اینستاگرام
ترفند غیرفعال کردن مشاهده آخرین بازدید اینستاگرام

چگونه ویژگی آخرین بازدید اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟!

یکی از آخرین ویژگی هایی که در آپدیت اخیر به برنامه اینستاگرام افزوده شد،این قابلیت بود که در قسمت دایرکت چت اینستاگرام خود می توانید آنلاین یا غیر آنلاین بودن دوستان خود را مشاهده کنید.

آخرین بازدید اینستاگرام

اما با این وجود شاید این قابلیت برای شما خوشایند نباشد و در جستجوی این باشید که چگونه این قابلیت که زمان آنلاین بودن شما را در اینستاگرام به دوستانتان نشان می دهد را غیر فعال کنید.

خوشبختانه اینستاگرام برای غیر فعال یا فعال کردن این ویژگی دست کاربرانش را باز نگه داشته است و می توانید با اختیار خود آنرا باز یا بسته کنید.

اما اینک این سوال به میان می آید که غیر فعال یا فعال کردن ویژگی آخرین بازدید در کدام بخش از اینستاگرام می باشد؟! برای اطلاعات کافی تنها کافی است تا مراحل ذیل را به ترتیب انجام دهید.

مراحل غیر فعال یا فعال کردن ویژگی آخرین بازدید اینستاگرام به ترتیب

1. ابتدا به قسمت پروفایل خود بروید.پس از وارد شدن در پروفایل خود،در گوشه سمت راست برنامه موبایلی اینستاگرام شما 3 نقطه را مشاهده می کنید.بر روی آن کلیک نمایید.

2. پس از کلیک کردن بر روی 3 نقطه،شما وارد تنظیمات برنامه اینستاگرام می شوید.اینک به میزانی پایین بیایید تا بخش "Activity Status" را مشاهده نمایید.اینک بر روی این گزینه کلیک نمایید.

3. پس از کلیک کردن بر روی گزینه "Activity Status"،صفحه ای جدید برای شما باز می شود که در آنجا می توانید ویژگی آخرین بازدید اینستاگرام که در آپدیت اخیر به این برنامه کاربردی اضافه شد را فعال یا غیر فعال نمایید.

ترفند غیرفعال کردن مشاهده آخرین بازدید اینستاگرام

گردآورنده: شیوا ترابی

پایگاه خبری حقوق نیوز


دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید