امروز: جمعه, ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ برابر با ۲۴ رمضان ۱۴۴۲ قمری و ۰۷ مه ۲۰۲۱ میلادی
کد خبر: 262946
۸۰۷۰۰
۱
۰
نسخه چاپی

درخشش عکاسان ایرانی شرکت کننده در جشنواره عکس Desire در صربستان

عکاسان ایرانی در نمایشگاه عکس Desire در صربستان مورد تقدیر قرار گرفتند.

درخشش عکاسان ایرانی شرکت کننده در جشنواره عکس Desire در صربستان

به گزارش حقوق نیوز عکاسان ایرانی شرکت کننده در جشنواره عکس Desire در صربستان با عکس های خود درخشیدند و مورد تشویق و تقدیر قرار گرفتند. این جشنواره زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) و انجمن عکاسی آمریکا (PSA) برگزار شد.

جوایز کسب شده در این جشنواره توسط عکاسان عضو کلوپ عکس فوکوس(نمایندگی فیاپ در ایران) که بسیار چشمگیر می باشد به شرح زیر است:

عکس Nowruz Celebration of Kurdistan از شاخه وان عثمانی مدال طلای GPU ، عکس Setayesh از امین مهدوی مدال طلای GPU، عکس Alambandan 4 از نیما وحدانی مدال طلای ICS، عکس passing the fog از احسان نیکفرجام مدال برنز سالن، عکس های peace از مریم حسنی برچلویی و muddy man2 از کاوه مناف زاده تقدیر فیاپ و عکس های lapasar 2 و resurrection از احسان نیکفرجام و Hard Days از نیما وحدانی تقدیر GPU را از آن خود کردند. همچنین عکس های worker از ابراهیم بهرامی، crystal gazer از امیرحسین حیدریان نائینی، Mineral stars از سعید محمدزاده، Figure in Deser از سیداحسان مرتضوی و carpet seller از امیرعلی نواده شهلا موفق به دریافت تقدیر سالن شدند.

فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ)، به عنوان تنها موسسه بین المللی در زمینه عکاسی که از طرف یونسکو به رسمیت شناخته شده است، در سال ۱۹۴۶ پایه گذاری شد و از آن سال تا کنون واسطه‌ای برای برقراری ارتباط بین موسسات ملی عکاسی در کشورهای مختلف جهان بوده است. این فدراسیون به عنوان عضو اجرایی با موسسات ملی عکاسی در سراسر جهان همکاری نزدیک دارد که تعداد آنها به بیش از ۹۰ موسسه ملی در ۵ قاره می رسد و در حال حاضر تنها نماینده رسمی فیاپ در ایران کلوپ عکس فوکوس (FPC) وابسته به موسسه هنر خیام است.

انتهای پیام

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید