امروز: پنج شنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۱۲ رجب ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ فوریه ۲۰۲۱ میلادی
کد خبر: 266495
۲۳۴۹
۳
۰
نسخه چاپی
رابطه جنسی

در رابطه ی جنسی چه زمان لذت زن، لذت مرد می شود؟

اگر زن برای رسیدن به انگیختگی، نیاز به زمان زیادی دارد، مرد مایل است که این اعتبار را به او بدهد؛ حتی این کار باعث تحریک بیشتر مرد می شود. ارضاء و خشنودی مرد به وسیله ارضاء همسرش تأمین می شود. ارضاء مرد به واسطه ی بالاترین حد ارضاء زن تعیین و سنجیده می شود

در رابطه ی جنسی چه زمان لذت زن، لذت مرد می شود؟

حقوق نیوز - در رابطه جنسی بیشتر هیجان هایی که یک زن با آن ها در تماس است بر روی همسرش نیز تاثیر می گذارند. با افزایش لذت زن، شریک جنسی اش نیز لذت می برد. می توان گفت در همان حالی که مرد با زن و جسم زن تماس برقرار می کند، با هیجان ها و عواطف همسرش نیز تماس برقرار می کند و واقعاً می تواند ارضاء جنسی همسرش را به عنوان ارضاء خودش تجربه و احساس نماید.

اگر زن برای رسیدن به انگیختگی، نیاز به زمان زیادی دارد، مرد مایل است که این اعتبار را به او بدهد؛ حتی این کار باعث تحریک بیشتر مرد می شود. ارضاء و خشنودی مرد به وسیله ارضاء همسرش تأمین می شود. ارضاء مرد به واسطه ی بالاترین حد ارضاء زن تعیین و سنجیده می شود.

اگر زن ارگاسم نداشته باشد، مرد به اشتباه فکر می کند که او(زن) ارضاء نشده است. این مشکل می تواند با آگاهی مردان از جمله زیر تا حد زیادی برطرف شود؛

زنان بدون آن که لزوماً همیشه ارگاسم داشته باشند می توانند به طور کامل ارضاء شوند.

با آگاه شدن مرد از این موضوع، زن و مرد، هر دو، در رابطه‌شان نوعی آسودگی و آرامشِ لذت‌بخش را تجربه خواهند نمود. در پی این آگاهی، مرد می تواند از سنجش موفقیت جنسی اش، بر حسب این که آیا زن ارگاسم داشته یا نه؟ دست برداشته و در نتیجه، زن نیز می تواند از احساس فشار ناشی از اجبار برای داشتن ارگاسم، در شرایطی که بدن او پاسخگوی آن نیست، رهایی یابد. در عوض، مرد می تواند موفقیت جنسی اش را با ارضاء شدن زن بسنجد و زن نیز آرامش یافته و می تواند از رابطه جنسی بدون احساس فشار لذت ببرد. مردان بایستی به یاد داشته باشند که زنان گاهی اوقات می توانند بدون آن که ارگاسم را تجربه نمایند، ارضاء شوند.

زنانی که من با آنها مشاوره داشتم این حقیقت را به صورت های متفاوتی بیان کرده اند:

1- من نیاز ندارم که هر رابطه ی جنسی لزوماً ارگاسم داشته باشم. اگر ارگاسم ندارم، به این معنی نیست که حتماً مشکلی وجود دارد.

2- گاهی اوقات برای ارضا شدن، فقط نیاز به توجه و نوازش دارم. من از این که همسرم ارگاسم دارد خوشحال می شوم، ولی من خودم واقعاً گاهی ارگاسم نمی خواهم، چون آن زمان، زمان داشتن ارگاسم نیست. در دیگر زمان ها که احساس می کنم وقتِ داشتن ارگاسم است، من به طور قطع خواستار ارگاسم خواهم بود.

3- من گاهی داشتن ارگاسم را دوست دارم، اما گاهی اوقات چیزی که بیشتر از همه چیز دوست دارم، نوازش و آغوش گرم است.

4- بعضی اوقات رابطه ی جنسی مان برای رسیدن به ارگاسم زیادی هم هست، من خودم متوجه آن می شوم و برای داشتن ارگاسم تلاش می کنم. من خودم دیوانه‌وار آن را دوست دارم. گاهی من ارگاسم ندارم، ولی دوست دارم همسرم داشته باشد؛ این برای من هم خوب است.

وقتی مردی از این موارد آگاهی ندارد، نه تنها دچار فرسودگی و عذاب خودش می شود؛ بلکه همسرش نیز فشار زیادی را برای تظاهر به ارگاسم در رابطه ی جنسی شان، احساس می کند.

بیشتر بخوانید:

رابطه جنسی خاص و به یادماندنی از نظر زنان و مردان

صحبت کردن درباره رابطه جنسی

منبع: مریخ و ونوس در اتاق خواب - دکتر جان گری

پایگاه خبری حقوق نیوز

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید