امروز: سه شنبه, ۰۶ آبان ۱۳۹۹ برابر با ۰۹ ربيع الأول ۱۴۴۲ قمری و ۲۷ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
کد خبر: 271875
۱۴۴
۱
۰
نسخه چاپی
فرمانده کل سپاه پاسداران

سرلشکر سلامی: آنهایی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده‌اند، اگر زنده بمانند، قطعا از این گفته خود پشیمان خواهند شد

سرلشکر حسین سلامی در واکنش به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی‌ها با بیان اینکه آنهایی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده‌اند، اگر زنده بمانند، قطعا از این گفته خود پشیمان خواهند شد، اظهار داشت: دشمنان ما بخشی از پیامدهای دردناک ترور سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را دریافت کردند و متوجه شدند که اگر چنین حرکاتی انجام بدهند با ضربات کوبنده و مستمری مواجه خواهند شد

سرلشکر سلامی: آنهایی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده‌اند، اگر زنده بمانند، قطعا از این گفته خود پشیمان خواهند شد

پایگاه خبری حقوق نیوز

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آنهایی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده‌اند، اگر زنده بمانند، قطعا از این گفته خود پشیمان خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه، سرلشکر حسین سلامی روز دوشنبه در واکنش به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی‌ها با بیان اینکه آنهایی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده‌اند، اگر زنده بمانند، قطعا از این گفته خود پشیمان خواهند شد، اظهار داشت: دشمنان ما بخشی از پیامدهای دردناک ترور سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را دریافت کردند و متوجه شدند که اگر چنین حرکاتی انجام بدهند با ضربات کوبنده و مستمری مواجه خواهند شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: هم آمریکایی‌ها، هم صهیونیست‌ها و هم دیگران بدانند که اگر فرماندهان ما را تهدید کنند، هیچ یک از فرماندهانشان نقطه امنی نخواهند یافت، یعنی اگر فرماندهان ما را تهدید به ترور کنند یا تهدیدشان را عملی کنند جان هیچ فرماندهی از آنها در امان نخواهد بود.

سلامی با تاکید بر اینکه دشمنان ما باید مراقب اعمالشان باشند، تصریح کرد: آنان اگر بخواهند این بازی را ادامه بدهند، پاسخ‌های ما کاملا متفاوت از گذشته است و مقیاس آن هم متفاوت خواهد بود و با شرایط بسیار جدیدی روبرو می‌شوند که قادر به مدیریت و کنترل آن نیستند؛ پس به آنها اخطار می‌دهیم که از این میدان عقب بنشینند.

وی ناتوانی آمریکایی‌ها در میدان‌های دیگر را علت این تهدیدها دانست و اضافه کرد: آنها در عرصه‌های نظامی ناتوان و در عرصه تحریم‌های اقتصادی نیز با ناکامی مواجه شدند، و این نشان دهنده این واقعیت است که عملیات‌های روانی آنها نتیجه عکس داده و ملت ایران به آنها پاسخی نداده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: از سوی دیگر هرچه آنها فشار روانی بر ملت ایران وارد کردند، مردم بیشتر به نظام پایبند شدند و از نظام و رهبری معظم انقلاب دفاع و حمایت کردند و هر عملی را که دشمنان انجام دادند با واکنش‌های سخت مردم ما و حتی ملت‌های دیگر مواجه شد.

سلامی تصریح کرد: آنها معمولا وقتی که از تعقیب راهبردهای خود در عرصه‌های مختلف ناامید می‌شوند، به راهبرد ترور روی می‌آورند، همانطور که وقتی نتوانستند ما را در دستیابی به فناوری‌های صلح‌آمیز هسته‌ای محروم کنند، به ترور دانشمندان هسته‌ای ما روی آوردند، وقتی هم در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، روانی و نظامی هم ناکام می‌شوند، چاره را در ترور می‌بینند.

وی با بیان اینکه ترور همواره برای دشمنان ما از سلاح‌های موثر و مهم بوده است و در مقطع کنونی هم از همین سلاح استفاده می‌کنند، اظهار داشت: بخش دیگری از دلایل اقدام آنها در تهدید به ترور، مربوط به ماهیت این رژیم هاست.

فرمانده کل سپاه پاسداران یادآور شد: رژیم آمریکا و رژیم صهیونیستی و رژیم‌های متحد و متکی بر آنها اساسا رژیم‌های ترور هستند و اکنون دیگر اینها مجبور شده‌اند که این واقعیت را کاملا آشکار کنند.

سرلشکر سلامی با اشاره به تاکید فرمانده معظم کل قوا در حکم انتصاب سردار قاآنی مبنی بر ادامه برنامه‌های دوران سردار سلیمانی با انگیزه‌ای مضاعف بعنوان برنامه‌های نیروی قدس سپاه، یادآور شد: جنایت آمریکایی‌ها ترور سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تهدید به ترور فرمانده جدید سپاه قدس بعنوان ادامه دهنده راه آن سردار پرافتخار و سایر فرماندهان ما، بخش مهمی از این واقعیت است که این رژیم‌ها، رژیم‌های ترور هستند.

انتهای پیام


  • منبع
  • ایرنا

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید