امروز: دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ برابر با ۱۶ رجب ۱۴۴۲ قمری و ۰۱ مارس ۲۰۲۱ میلادی
کد خبر: 264526
۵۴۰
۱
۰
نسخه چاپی

قتل در اثناء منازعه

پرسش : آیا قتا در اثناء منازعه را می توان از موارد لوث دانست؟

قتل در اثناء منازعه

قتل در اثناء منازعه

پرسش : آیا قتا در اثناء منازعه را می توان از موارد لوث دانست؟

اگر برای قاضی به هر طریق ظن حاصل شود که یک یا چند نفر معین از شرکت کنندگان در منازعه قاتل اند با توجه به ماده 239 قانون مجازات اسلامی مورد از موارد لوث خواهد بود.

نظریه مشورتی شماره 9530/7 مورخ 13/11/1371 اداره کل حقوقی قوه قضائیه

www.newslaw.net

    دیدگاه

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید



    کد امنیتی کد جدید