امروز: شنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ برابر با ۰۱ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
کد خبر: 268969
۳۵۷
۱
۰
نسخه چاپی
قرارداد مشارکت

قرارداد مشارکت پخش مواد غذایی

حقوق نیوز/نمونه قراردادها

قرارداد مشارکت پخش مواد غذایی

این قرارداد همکاری بین موسسه .......... که در این قرارداد به اختصار (طرف اول) نامیده می شود و آقای .................... فرزند ............ به شناسنامه شماره ............. صادره از .......... ساکن ............... از این پس (طرف دوم) نامیده می شود قابل اجرا است.

ماده 1 – موضوع قرارداد

مدت قرارداد .............. سال شمسی که شروع آن از تاریخ ........... و پایان آن تاریخ ............... می باشد.

ماده 2 – موضوع قرارداد

عبارت است از راه اندازی بخش مواد غذایی و فعال نمودن بخش بهداشتی توسط طرف دوم.

ماده 3 – تعهد طرف دوم

1-3- ملزم به رعایت اصول اخلاقی اسلامی و امانتداری و حفظ حقوق و اسرار طرف اول می باشد.

2-3- به عنوان مدیر خرید و فروش واحد تغذیه و بهداشتی موسسه .......... فعالیت می نماید.

3-3- مسئولیت مستقیم انبار موسسه ................ و امکانات و تجهیزات و اجناس موجود در آن را عهده دار خواهد بود.

4-3- بدون موافقت کتبی طرف الو حق هیچگونه واگذاری و انتقال تمام یا قسمتی از قرارداد را به اشخاص ثالث تحت هیچ عنوان از جمله وکالت و غیره نخواهد داشت در غیر این صورت طرف اول مجاز به فسخ قرارداد می باشد.

5-3- موظف است قبل از خرید اجناس به طور عمده جهت نگهداری در انبار به صورت دراز مدت طرف اول را در جریان امر قرار داده و بعد از توافق طرفین فاکتورهای خرید را در اولن فرصت ممکن (حداکثر طرف ............. هفته) به بخش حسابداری موسسه تحویل نماید.

6-3- در صورت اخذ سفارش با هماهنگی بخش حسابداری موسسه فاکتور فروش صادر و به انبار ابلاغ کرده و حواله انبار صادر نموده و جنس از انبار خارج گردد.

7-3- متعهد است مبالغ دریافتی از بابت فروش اجناس موجود در انبار به انضمام برگه دوم فاکتور با امضا خریدار به بخش حسابداری تحویل نماید و حداکثر مدت تحویل وجوه کالاهای خریداری شده برای خریدهای غیر نقدی از زمان ارسال کالا ............. روز بوده و جزو دین متعهد و قطعی ایشان محسوب می گردد که در اسرع وقت مکلف به استرداد و تحویل آنها خواهد بود.

8-3- موظف به فروش محصولات شرکت مطابق نرخ مصوب و در صورت گران فروشی و یا بازخواست در توزیع که در اثر آن از سوی مراجع انتظامی، قضایی و تعزیرات حکومتی مورد بازخواست قرار گیرد مسئولیت این عمل متوجه خود طرف دوم می باشد و طرف اول هیچگونه مسئولیتی در قبال این قضیه ندارد.

9-3- موظف است در چارچوب اساسنامه موسسه و مصوبات آن و زیر نظر مدیر موسسه انجام فعالیت نماید و سوءاستفاده از نام و اعتبار و حساب وکد اقتصادی و .............. موسسه توسط ایشان از سوی طرف اول قابل پیگرد قانونی است.

10-3- متعهد است هر ماه ........ بار گزارش فالیت خود را کتباً به طرف اول ابلاغ نماید.

11-3- متعهد می شود هر ماه .......... بار جهت انبار گردانی وکنترل موجودی دقیق انبار با طرف اول همکاری های لازم را مبذول دارد.

ماده 4 – تعهدات طرف اول :

1-4- متعهد می شود که حمایت و پشتیبانی معنوی و اداری از طرف دوم نموده و امکانات لازم برای فعالیت های طرف دوم را حتی المقدور تهیه نماید.

2-4- مبلغ ............ ريال از سود خالص (پس از کسر هزینه ها و مالیات) حاصل از فعالیت مذکو رکه هر ماه یک بار تسویه خواهد شد در اختیار طرف دوم قرار خواهد گرفت و مابقی به طرف اول تعلق می گیرد.

3-4- مبلغ .............. ريال ماهانه به صورت علی الحساب از بابت .............. سود خالص درآمد حاصل از فعالیت های طرف دوم (در صورت سوددهی بخش) در اختیار طرف دوم قرار خواهد گرفت.

ماده 5 –تضمین حسن انجام کار

طرف دوم موظف است جهت تضمین حسن انجام کار یک فقره چک یا سفته به مبلغ .............. ریال به انضمام یک برگ معرفی نامه از جناب آقای ............... در هنگام عقد قرارداد در اختیار طرف اول قرار دهد.

ماده 6 – تذکرات

1-6- اختلاف ناشی از اجرای این قرارداد بدوا از طریق سازش بین طرفین حل و فصل خواهد شد و در مرحله بعد در مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

2-6- بقیه مواردی که در این قرارداد پیش بینی نشده باشد بر اساس قانون کار و سایر قوانین مقررات مربوطه خواهد بود.

این قرارداد در ......... بند و در ......... نسخه به توافق و امضاء طرفین برسد.

طرف اول طرف دوم

پایگاه خبری حقوق نیوز- قراردادهای مشارکت

  • منبع
  • حقوق نیوز

    دیدگاه

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید    کد امنیتی کد جدید