امروز: دوشنبه, ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۴ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۶ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
کد خبر: 268660
۶۳۹
۱
۰
نسخه چاپی

مشروبات الکلی تقلبی در بانه قربانی گرفت

از سه روز قبل مشروبات الکلی تقلبی در بانه جان مردم را به خطر انداخته و روزانه چندین نفر را روانه بیمارستان می‌کند، در این آمار فوت یک نفر نیز گزارش شده است

پایگاه خبری حقوق نیوز

مشروبات الکلی تقلبی در بانه قربانی گرفت

از سه روز قبل مشروبات الکلی تقلبی در بانه جان مردم را به خطر انداخته و روزانه چندین نفر را روانه بیمارستان می‌کند، در این آمار فوت یک نفر نیز گزارش شده است.

به گزارش ایسنا، طی گفت و گوهای مکرر با فرماندار و رئیس مرکز بهداشت بانه، و بر اساس آخرین آمار منتشر شده، از سه روز گذشته تا کنون 31 نفر از شهروندان بانه‌ای به بیمارستان صلاح الدین ایوبی این شهر مراجعه کرده‌اند که دچار مسمومیت شدید بر اثر استفاده از مشروبات الکلی تقلبی یا به عبارتی دست ساز شده‌اند.

علاوه بر اینکه استفاده از مشروبات الکلی خود مضرات جانی و روحی فراوانی دارد، این بار تقلبی بودن این مواد الکلی، روزانه جان چندین نفر را در نقاط مختلف گرفته و یا آنها روانه بیمارستان می‌کند.

آرش رشیدی، رییس مرکز بهداشت بانه به ایسنا، گفت: متاسفانه یک نفر از 31 نفر مسموم فوت شده، شش نفر دیالیز شده‌اند، یک نفر در بخش مراقبت‌های ویژه و پنج نفر در بخش‌های دیگر بستری هستند و 18 نفر ترخیص شده‌اند.

وی افزود: همانطور که شاهد هستیم مشروبات الکلی در کمین است و هر روز، آمار مسمومیت‌ها و قربانی‌ها افزایش می‌یابد، لذا از مردم عزیز خواهشمندیم از مصرف آن خودداری و در صورت شناسایی افراد توزیع کننده آن را به مراجع قضایی اطلاع دهند.

انتهای پیام

  • منبع
  • ایسنا

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید