امروز: شنبه, ۰۸ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
کد خبر: 283523
۴۷۱
۱
۰
نسخه چاپی

نشانه های زنی که عاشق شماست چیست؟

نشانه های زنی که عاشق شماست چیست؟

برخلاف مردها، درک نشانه‌های عشق واقعی یک زن از جمله زبان بدن او، اندکی مشکل است. اما سؤال اینجاست که چگونه می‌توان تشخیص داد که زنی که عاشق او هستید، واقعاً شما را دوست دارد؟

ما نشانه‌های عشق واقعی یک زن را برایتان آوردیم.

۱. او پیش شما بدون آرایش است

یکی از بارزترین نشانه‌ها این است که او در کنارشما بدون آرایش است و احساس راحتی میکند. این یعنی او به خودش، به شما و این رابطه اعتماد دارد و دوست دارد خود واقعیش را به شما نشان دهد و نمی‌خواهد چیزی را مخفی کند.

۲. در مورد نگرانی هایش با شما صحبت می‌کند

اگر او آنقدر با شما راحت است که درباره همه نگرانی هایش درباره رابطه اش با شما صحبت میکند، یعنی خیلی به شما اعتماد دارد و آنقدر دوستتان دارد که احساساتش را ابراز میکند. یکی از نشانه‌های مهم عشق واقعی یک زن صحبت در مورد نقاط ضعف و نگرانی هایش است.

۳. از اینکه نقطه ضعف او را بفهمید ناراحت نمی شود

اگر او از اینکه شما از ضعف ها، عیوب، مشکلات گذشته اش یا هر چیزی که او را آسیب پذیر می‌کند مطلع شوید، ناراحت نمی‌شود، مطمئناً عشق واقعی و اعتماد او را به دست آورده اید.

۴. ابراز عصبانیت

اگر وقتی که از دست شما عصبانی می‌شود، احساساتش را پنهان نمی‌کند و وانمود نمی‌کند که همه چیز خوب است، یعنی عاشق شماست. دعوا‌ها فقط بهانه‌ای برای تقویت رابطه است.

۵. دوست دارد وقتی بیمار است شما در کنار او باشید

همه افراد چه زن و چه مرد، دوست دارند وقتی که بیمار می‌شوند و حالشان خوب نیست در کنار کسی باشند که او را دوست دارند.

۶. او نگران سلامتی شماست

اگر او مرتب حال شما را می‌پرسد، مراقب رژیمتان است و زمان قرص هایتان را به شما یادآوری می‌کند، عصبانی نشوید، این یکی از نشانه‌های عشق واقعی اوست. او این کار را می‌کند، زیرا شما را دوست دارد و می‌خواهد از شما مراقبت کند.

۷. او مرتب از شما سوال می‌پرسد

اگر او می‌خواهد بداند که در طول روز چه اتفاق‌هایی برایتان افتاده، دوستانتان چه کسانی هستند، سبک زندگیتان چیست یا اعضا خانواده تان چگونه هستند، شکاک نیست او می‌خواهد شما را به طور کامل بشناسد، زیرا شما بخشی از آینده او هستید.

۸. شما را با هدایای مختلف خوشحال می کند

او سلیقه شما را می‌شناسد و زمانی که انتظارش را ندارید با هدایایی هرچند کوچک غافلگیرتان می‌کند. او دوست دارد شما را با هدایا یا چیز‌های موردعلاقه تان خوشحال کند. همه هدایای او، گنجینه‌های کوچکی از عشق او هستند.

  • منبع
  • فرارو

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید