امروز: سه شنبه, ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ برابر با ۲۱ جمادى الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۲۵ ژانویه ۲۰۲۲ میلادی
کد خبر: 278554
۲۱۰
۱
۰
نسخه چاپی

رازها و جزئیاتی که هرگز نباید به کسی بگویید حتی صمیمی ترین دوست‌تان

رازها و جزئیاتی که هرگز نباید به کسی بگویید حتی صمیمی ترین دوست‌تان

ما دوست داریم رازهای عمیق یا حتی آنچه در طول روز اتفاق افتاده است را به اشتراک بگذاریم. اما برخی از اسرار ارزش حفظ شدن را دارند. در واقع رازهایی وجود دارند که هرگز نباید به کسی حتی صمیمی ترین دوست تان بگویید.

مواردی وجود دارد که شما واقعاً مجبور نیستید آنها را با کسی حتی دوستانی که آن ها را دوستان تا همیشه یا همیشگی می نامید، در میان بگذارید. شما فکر می کنید که همه اسرار شما در پیش این دوستان بسیار امن هستند اما باز هم آیا واقعاً فکر می کنید آنها امن هستند؟ خوب، بله درست است اما تا زمانی که آنها به اصطلاح بهترین دوست شما برای همیشه هستند، البته اگر برای همیشه به دشمن تبدیل نشوند.

همه چیز می تواند خیلی سریع تغییر کند. بنابراین در اینجا مواردی وجود دارد که هرگز نباید با کسی در میان بگذارید. اگر آنها را با هیچ کس به اشتراک نگذارید، زندگی شما ممکن است ساده تر شود و به رابطه شما نیز آسیب نمی رساند.

بنابراین آرامش خود را حفظ کنید و فراموش نکنید که این موارد را در قلب کوچک خود نگه دارید و بله ... این لب ها را نیز محکم نگه دارید!

خواسته های شما می تواند برای بسیاری از افراد رنج آور یا توهین آمیز باشد

خواسته های شما ممکن است برای شما کاملاً مناسب به نظر برسد زیرا شما درباره آن ها اشتیاق دارید و نسبت به آن ها احساساتی هستید. با این حال، آنها می توانند برای جهان خارج کمی تابو باشند.

به خاطر داشته باشید که دوستان یا بستگان شما نیز بخشی از این جهان هستند و آنها می توانند برخی از خواسته های شما را توهین آمیز یا بد بدانند. بنابراین شما هرگز در مورد تمام خواسته های خود با هیچ کس صحبت نکنید، زیرا ممکن است شما را به خاطر داشتن آنها قضاوت کند.

اعتراف یا گفتن نیازها یا خواسته های خود به کسی باعث نمی شود آنها برای شما محقق شوند، اینطور است؟

ممکن است دوست شما بر اساس خواسته های شما در موردتان قضاوت کند و به زودی متوجه خواهید شد که خواسته های شما بهتر است در پشت پرده پنهان شده باشند. اگر شما با دوستان عزیز خود مشاجره کنید، او می تواند از این خواسته های شما به عنوان سلاح علیه خودتان استفاده کند.

در اینجا ایده بهتری وجود دارد؛ به جای بیان خواسته های خود، از دفترچه یادداشت استفاده کنید!

درباره میزان درآمد خود با کسی صحبت نکنید

وضعیت اقتصادی شما می تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند. این روزها دنیا با پول کار می کند و ما نمی توانیم این را انکار کنیم.

هرگز درآمد واقعی خود را به کسی نگویید. این یکی از ویژگی های طرز فکر افراد موفق است.

می دانید رازی که هرگز به کسی نگفتم چیست؟ درآمد من! من هرگز آن را با کسی به اشتراک نگذاشته ام زیرا آنقدر باهوش هستم که بدانم این چیزی است که شما هرگز نباید با کسی شریک شوید. چرا این را می گویم؟

اگر درآمد شما کم است، ممکن است با اظهارات مختلفی مانند: "شما نمی توانید برای آن رستوران هزینه کنید بنابراین می توانیم در جای دیگری غذا بخوریم"، صدمه ببینید. سپس احساس می کنید که در بین آن افراد کاملاً ناراحت هستید و تصمیم می گیرید که در اسرع وقت از آنها فاصله بگیرید و وارد گروهی شوید که سطح درآمد یکسانی با شما دارند.

بسیاری از مردم خواهند گفت که بهترین دوست من اینطور نیست. اما در اینجا بررسی واقعیت است. بهترین دوست شما نیز یک انسان است و او هم تحت طبیعت انسانی قرار می گیرد!

درباره اسرار دوست تان به والدینش گزارش ندهید

مادر دوست من با دوست دیگرم تماس می گرفت تا پسرش را بررسی کند. مواردی مانند آیا او مواد مخدر یا چیزی مصرف می کند؟

تا اینکه یک روز، اتفاق بدی افتاد؛ دوست من متوجه شد که مادرش با دوستش تماس گرفته است. به طور خلاصه، آنها دوستی خود را پس از یک مشاجره بزرگ قطع کردند.

بنابراین اگر مادر بهترین دوست شما تصمیم گرفت با شما (یا حتی پدر) صحبت کند، مطمئن شوید که درباره آنچه برای دوست تان مهم است و فقط با شما در مورد آن صحبت کرده به والدینش حرفی نزنید. بعضی چیزها هستند که بهتر پنهان باشند.

اگر آنها می خواهند در مورد برخی مسائل با شما بحث کنند؛ به آنها اجازه دهید. اما به هیچ یک از سوالات آنها پاسخ ندهید. فقط به آنها گوش دهید و یک جمله ساده "ببینم مشکلی وجود دارد" را بیان کنید.

لب های خود را ببندید و سعی کنید دیگر هرگز به تماس آنها پاسخ ندهید.

بنابراین نکته این است. قفل کنید و کلید را دور بیندازید! ساده. دوست بودن به این معناست که راز آنها نزد شما محفوظ است و شما به کسی نمی گویید خوب؟

علاقه‌مند بودن به مرد یا زن دوست تان

این موضوعی است هرگز نباید به بهترین دوست یا هر دوستی اعتراف کنید. این به سادگی دوست شما را از شما دور می کند و ترجیح می دهند مرد یا زن خود را هم از شما دور کنند.

آنها همچنین ممکن است در حضور شما احساس ناامنی کنند و این به طور خودکار باعث می شود از شما متنفر یا به سادگی از شما بیزار شوند.

این مسائل ممکن است به سادگی از دهان خارج شوند اما هرگز به همان سادگی نمی توان به وضعیت قبل برگشت و قطعا اعتماد دوست شما هرچقدر هم که صمیمی باشید از بین خواهد رفت.

در مورد قرارهای ملاقات یا جرئیات آن با صحبت نکنید

اگر از کسی مطمئن نیستید و فکر نمی کنید که او شریک کامل شما است؛ جزئیات قرار ملاقات خود را بیان نکنید، همه چیز را به دوستان خود نگویید. به سادگی می توانید بگویید که قرار ملاقات خوب گذشت و بگذارید ببینیم به کجا منتهی می شود.

این ممکن است یکی از مواردی باشد که باید به بهترین دوست خود در مورد آن بگویید. اما نه خانم! شما نیازی به این کار ندارید مگر اینکه راهنمایی مفیدی درباره آن انجام شود.

حتی در آن صورت، سعی کنید در به اشتراک گذاشتن جزئیات محتاط باشید. لازم نیست هر بار که قرار ملاقات دارید به آنها بگویید.

توصیه می کنم به هیچ کس نگویید که برای ملاقات می روید. بگذارید خصوصی و صادقانه باقی بماند، احساس بسیار خوبی است.

پشیمانی از گذشته

همه ما از گذشته ناراحتی داریم، اینطور نیست؟ داستانهای منفی که ما را به شخصیت امروز تبدیل کرد! اما انفجار پشیمانی از گذشته باید همان جا بماند. لازم نیست داستان خود را با همه به اشتراک بگذارید. بله، بخشهایی از گذشته من وجود دارد که می توانم آنها را با مردم به اشتراک بگذارم.

با این حال، چیزهای زیادی وجود دارد که من به کسی نمی گویم و فکر می کنم جای آنها در درون من بهتر است. این مهم است که شما بدانید چگونه هرگز به کسی در مورد خودتان چیزی نگویید.

برخی افراد ممکن است از داستان مبارزه شما الهام بگیرند اما برخی ممکن است حسادت کنند و برخی دیگر فقط اشتباهات شما را انتخاب کرده و آنها را در همه جا پخش کنند.

گذشته در جایی که هست بهتر است ؛ در گذشته.

به اشتراک گذاشتن مقدار زیادی از اتفاقات گذشته باعث می شود همه چیز را دوباره احساس کنید.

علاوه بر این، شما هرگز نباید به هیچ کس درباره اسرار گذشته خود اعتماد کنید. آنچه انجام شده است انجام شده است؛ لزوماً نیاز به تکرار ندارد اونو برای خودت نگه دار.

اعمال نیک شما

همه ما این عبارت را شنیده ایم، "خوب کار کنید خوب شوید" و بله، انجام کارهای خوب بسیار انسانی است، اما اگر شروع به فخرفروشی در مورد همه آنها کنید، دیدگاه این اعمال کاملاً تغییر می کند.

همچنین مردم معمولاً از شما به عنوان "خودنمایی" یاد می کنند که تا حدودی منطقی است.

اگر شما خوب کار می کنید تا احساس خوبی داشته باشید پس هیچ دلیلی وجود ندارد که در مورد آن رجزخوانی کنید.

شما می توانید همه چیز را در مورد آنچه باعث می شود احساس خوبی داشته باشید و کارهای شگفت انگیز خود را بنویسید. این یک راه بسیار خلاقانه برای احساس قدردانی و شگفت انگیزی است. واقعاً نیازی نیست که آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

مشاجرات شما با شریک خود

بسیاری از افراد تمایل دارند مشاجرات خود با شریک رندگی شان را با دوستان خود در میان بگذارند که معمولاً اوضاع را بدتر می کند.

هرگز اسرار خود در مورد زندگی شخصی تان را برای هیچکس فاش نکنید.

خواه مشاجره با شریک زندگی شما باشد و خواه دیدگاه های متفاوت او شما را آزار می دهد. همه چیز را بین خودتان حل کنید.

یک نکته حرفه ای را به خاطر بسپارید؛ شما علیه او نیستید. شما هر دو مخالف مشکل و به دنبال راه حلی هستید. بنابراین وقتی مشکل بین شما دو نفر است باید به همین صورت باقی بماند.

علاوه بر این شما شریک زندگی خود را بیشتر از دوست خود می شناسید. شما می توانید دیدگاه و افکار او را بهتر درک کنید.

دوست شما فقط با توجه به آنچه فکر می کند به شما توصیه می کند که می تواند آتش اختلاف را بیشتر کند.

همچنین، اگر با شریک خود مشاجره کرده اید، چرا چیزی به او هدیه نمی دهید تا شرایط کمی عادی شود؟

  • منبع
  • حقوق نیوز

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید