امروز: یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ برابر با ۱۱ صفر ۱۴۴۳ قمری و ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۱ میلادی
کد خبر: 267388
۲۷۲۹
۱
۰
نسخه چاپی

راهکار هایی برای لذت بردن از رابطه ی جنسی

رابطه جنسی تجلی دوباره عشق در زندگی زناشویی است و یادگیری لذت بردن جنسی در زندگی زناشویی به تحقق این عشق کمک می کند. لذت بردن جنسی لزوما برطرف کردن نیاز و تماس با نواحی جنسی نیست بلکه می توان با نواحی غیر جنسی هم لذت را تجربه کرد.

راهکار هایی برای لذت بردن از رابطه ی جنسی

راهکارهایی برای افزایش لذت جنسی

یکی از موضوعاتی که در رابطه زناشویی مطلوب اهمیت دارد میزان رضایت جنسی طرفین است.

باتوجه به انواع تابو‌ها و رودبایستی‌ها که بین زوجین وجود دارد گاهی درک اینکه تمایل جنسی میان دو طرف وجود دارد به سادگی ممکن نیست.

نشانه‌هایی وجود دارد که با توجه به آن‌ها می‌توان رضایت جنسی در رابطه جنسی را تشخیص داد. نشانه‌هایی مانند نشاط پس از رابطه، در آغوش گرفتن فرد پس از عمل جنسی و خونرسانی کافی به اندام ها.

رضایت جنسی باعث افزایش سلامت روانی، کاهش استرس و بالا رفتن ایمنی بدن می‌شود و وجود آن به تحکیم روابط می‌انجامد.

برای تشخیص یک رابطه جنسی که در آن میزان رضایت زوجین بالا است باید به نشانه‌هایی توجه کرد از جمله احساس شادی و اعتماد به نفس.

این احساسات مثبت در زندگی زناشویی و فعالیت‌های شغلی و اجتماعی فرد تاثیر گذار خواهد بود.

فقط به رابطه جنسی خود توجه داشته باشید

برای افزایش لذت جنسی باید به طور کامل با ذهن و جسم خود وارد رابطه داشته باشید. ذهن خود را از همه مشکلاتی که در طی روز با آن درگیر بوده‎اید، آزاد کنید. گوشی همراه را خاموش کنید. همه توجه خود معطوف همسر خود نماید. زمانی که ذهن شما درگیر مسئله دیگری است نمی‎توانید به طور کامل حضور داشته باشید، این موضوع باعث می‌شود تا تمرکز نداشته باشید و با بی‌حوصلگی به نیاز همسر خود پاسخ دهید. برای اینکه به اوج لذت برسید باید یاد بگیرید از همه حواس خود در این رابطه استفاده نمایید.

راهکار هایی برای لذت بردن از رابطه ی جنسی

برای رابطه جنسی عجله نکنید

در رابطه جنسی عجله نداشته باشید. این امر برای زنان از اهمیت بیشتری برخوردار است، چرا که بدن آنها باید شرایط پذیرش را داشته باشد. همچنین زنان دیرتر از مردان، برانگیخته خواهند شد. پیش‎نوازی و معاشقه سبب تحریک آنها خواهد شد. حتی می‌توانید در مورد زیبایی‌های او صحبت کنید. سعی نکنید این کار مصنوعی و ماشینی انجام دهید. اجازه دهید تا احساسات، شما را کنترل کنند.

در حین رابطه جنسی به خود استرس وارد نکنید

برخی فکر می‌کنند ارگاسم چندگانه باید متناوب باشد، در حالیکه ارگاسم چندگانه زمانی اتفاق می‌افتد که فرد بیشتر از یک ارگاسم در یک جلسه رابطه جنسی داشته باشد. به خود استرس وارد نکنید که حتما در یک جلسه چند بار به ارگاسم برسید. استرس مخرب‌ترین عامل در عملکرد مطلوب جنسی است. هرچه نسبت به ارگاسم شدن استرس و اضطراب داشته باشید انزال شما زودتر از ارگاسم واقع می‌شود و شما به اوج لذت جنسی نمی‌رسید. یک راه برای رهایی از این استرس متمرکز شدن به واکنش‌های همسرتان است. این روش باعث حواس‌پرتی شما ‌می‌گردد.

به تاخیر انداختن انزال

شما می‌توانید با یه تاخیر انداختن انزال بر ارگاسم‌های خود مسلط شوید و آن‌را به دست بگیرید. برای کنترل انزال خود تمرین کرانچ لگن را که توسط دکتر آرنولد کگل (Arnold Kegel) مطرح شده است در مطلبی تحت عنوان تمرینات کگل مطالعه نموده و انجام دهید. این تمرین بر روی عضله‌ای که برای نگه داشتن ادرار از آن استفاده می‌کنید تمرکز می‌کند: "فشار دهید، برای چند لحظه نگه دارید، بعد آن عضلات را ریلکس کنید. این تمرین را در سه ست ۲۰ تایی انجام دهید. خیلی زود متوجه توانایی خود در کنترل آن عضلات و به تاخیر انداختن ارگاسم‌تان تا زمانیکه خودتان بخواهید می‌شوید.”

برای افزایش لذت جنسی نقاط حساس بدن را بشناسید

برای افزایش لذت جنسی لازم است در مورد خصوصیات جسمی همسر خود اطلاعات خوبی داشته باشید و نقاط حساسی مانند کلیتوریس و نقطه جی را نیز پیدا کنید. این امر به شما کمک می‎کند تا رابطه سالم و لذت‎بخشی را تجربه کنید. تخیلات جنسی و اینکه چگونه از این نقاط استفاده کنید، شما را بیشتر برانگیخته خواهد کرد. برای این منظور بهتر است با همسر خود صحبت کنید تا نظر مثبت او را نیز داشته باشید. هرگز سعی نکنید از خشونت استفاده نمایید، مگر اینکه همسر شما نیز به خشونت در رابطه علاقمند باشد.

رابطه جنسی خشن برای مردان جذاب‎تر است. آنها در طی آن قدرت سلطه جویی خود را بر زنان تحمیل خواهند کرد. اینکه بتوانید زنی را تسلیم خواسته‎های بی‌چون و چرای خود کنید، سبب می‎شود تا از رابطه جنسی لذت بیشتری ببرید. برخی از زنان نیز چنین حسی را دوست دارند، به همین دلیل به رابطه جنسی خشن علاقمند هستند. بهرحال اگر برای افزایش لذت جنسی می‎خواهید از این روش استفاده نمایید، حتما به حفظ سلامت بدن خود و همسرتان توجه داشته باشید. نقاط حساس بدن از آسیب‎پذیری بالایی برخوردار هستند، آسیب به این ارگان‎ها می‎تواند عوارض جدی به همراه داشته باشد.

خوب است بدانید که رابطه جنسی خشن با سوء استفاده جنسی متفاوت است. در طول رابطه جنسی خشن، توافقی بین زن و مرد برای انجام آن وجود دارد، این در حالی است سوء استفاده جنسی، به اجبار و تهدید انجام خواهد شد.

در فاصله بین دو رابطه، چیزهای جدید را امتحان کنید

برخلاف مردان، زنان بعد از اولین ارگاسم می‌توانند بدون وقفه چندین ارگاسم را تجربه کنند، فقط به شرط اینکه تحریک مناسب داشته باشند. در غیر این صورت سطح حساسیت آن‌ها به ارگاسم، به مرحله ابتدایی که هیچ تحریکی صورت نگرفته برمی‌گردد؛ انقباضات عضلانی متوقف می‌شود و رحم پایین می‌آید، کلیتوریس (چوچوله) نیز به زیر صدف خود باز می‌گردد و وضعیت هیجانی زن به حالت طبیعی باز می‌گردد. در این مرحله کلیتوریس به تحریک بشدت حساس می‌شود، اما سایر قسمت‌های بدن نیز آماده تحریک می‌گردند. پس در این فاصله حواس‌تان به این مسائل جمع باشد.

راهکار هایی برای لذت بردن از رابطه ی جنسی

ارگاسم‌ زنانه را به حداکثر برسانید

علاوه بر تولید مثل، لذت بردن نیز هدف رابطه جنسی است. مطالعات نشان می‌دهند، اکثر زنان واقعا از رابطه جنسی لذت نمی‌برند و یا به ندرت به ارگاسم می‌رسند. احتمالا دلیل به ارگاسم نرسیدن این است که واقعا نمی‌دانند چگونه این موضوع قابل دست یافتن است. در زیر به دو نکته مهم در این زمینه اشاره خواهیم کرد:

زنان به پیش‌ نوازی نیاز دارند

برای تقویت ارگاسم‌هایتان، باید ریلکس کرده و فقط از لحظات صمیمانه بین خود و همسرتان لذت ببرید. نباید خیلی جدی روی رسیدن به ارگاسم تمرکز کنید. اگر ذهنتان خیلی درگیر افکار و نگرانی‌های این چنینی باشد، احتمال رسیدن به اوج لذت جنسی کاهش می‌یابد. درعوض باید روی بدن همسرتان تمرکز کنید و اینکه چطور با شما پیوند می‌خورد و به شما واکنش می‌دهد. به این ترتیب، می‌توانید بیشتر روی حرکات و حس‌های بدنتان تمرکز کنید. ذات و ماهیت اصلی رابطه جنسی حس کردن، واکنش دادن و لذت بردن است.

در اوج لحظات، شما و همسرتان حتی بدون پیش‌نوازی به سراغ رابطه جنسی می‌روید. گاهی‌اوقات هیجان رابطه آنقدر قوی است که به یک سکس سریع ختم می‌شود و درنتیجه زمان پیش‌نوازی کاهش می‌یابد. پیش‌نوازی نقش مهمی در رسیدن به ارگاسم دارد زیرا می‌تواند شما را به اوج لذتی جاودان برساند. پیش‌نوازی شامل در آغوش گرفتن‌، نوازش کردن و بوسیدن می‌شود. در این لحظات، ضربان‌قلب شما افزایش یافته، دستگاه تناسلیتان متورم شده، تندتر نفس می‌کشید و ترشحات زیادی خواهید داشت. برای اینکه بتوانید ارگاسمی عالی داشته باشید، پیش‌نوازی در رابطه‌جنسی نباید فراموش شود.

برای افزایش لذت جنسی رفتارهای هیجان انگیز داشته باشید

برای افزایش لذت جنسی، سعی کنید دچار عادت و یکنواختی نشوید. یکنواختی سبب می‎شود تا صرفا برای برطرف کردن یک نیاز طبیعی تلاش کنید. برای این منظور می‎توانید از لباس‎های خاص استفاده نمایید و یا محیط اتاق خواب را به‎گونه‎ایی متفاوت آرایش کنید. برای تنوع می‎توانید از شمع و عطرهای تحریک‌کننده استفاده نماید. می‎توانید از آرایش چهره و بدن به شیوه‎های مختلف و جذابتر استفاده نمایید. اگر به دنبال یک رفتار متفاوت هستید، می‎توانید ماساژ جنسی امتحان کنید.

به عنوان یک خانم سعی کنید، عطش خواستن را در دل همسر خود بوجود آورید و آن را حفظ کنید. خجالت نکشید که بخواهید جمله‌ایی عاشقانه بگویید و یا طنازی کنید. به دنبال خرید لباس‌ خواب‌های جذاب باشید و از آنها در زمان مناسب استفاده نمایید. موهای خود را معطر نگه دارید. در آرایش چهره خود دقت داشته باشید. اگر همیشه آرایشی غلیظ بر چهره داشته باشید، به مرور جذابیت خود را از دست خواهید داد.

به بهانه افزایش لذت جنسی، در پوشش و رفتارهای جنسی خود زیاده‎روی نکنید. به یاد داشته باشید، زنانی برای مردان جذابتر هستند که به راحتی تسلیم آنها نشوند. با هر اشاره مرد، در آغوش او قرار نگیرید. او را به مرز تمنا برسانید و سپس سیرابش کنید.

بیان تخیلات جنسی

علاوه‌ بر این، داشتن تخیلات جنسی راهی عالی برای به حداکثر رساندن ارگاسم است. این یک واقعیت اثبات ‌شده است که برای هر فردی داشتن افکار و تخیلات جنسی خصوصی در روابط‌جنسی خود با همسرشان، کاملاً طبیعی است. جدا از داشتن تخیلات قوی جنسی، می‌توانید صحنه‌ هایی را با همسرتان نقش بازی کنید. به این ترتیب، نه تنها تخیلاتتان را به واقعیت تبدیل می‌کنید، بلکه از رسیدن به اوج لذت جنسی هم لذت خواهید برد.

با همسرتان در حین رابطه صحبت کنید

حرف زدن با همسرتان حین رابطه‌ جنسی نیز یکی از جنبه‌های مهم در تقویت ارگاسمتان است. وقتی خواسته‌ها و نیازهای جنسی خود را با همسرتان مطرح می‌کنید، برای شما و همسرتان رسیدن به اوج لذت آسان‌تر خواهد شد. حرف زدن درمورد چیزهایی که هر دوی شما در رابطه‌ جنسی می‌خواهید، پیوند جنسی بین شما را هیجان ‌انگیز‌تر و قوی‌تر خواهد کرد. معمولاً این زنان هستند که مکالمه را شروع می‌کنند. بهتر است اینگونه مسائل را با زبانی نرم و لطیف و غیرمستقیم با همسرتان بیان کنید.

رابطه سلامت جسمی و لذت جنسی

به سلامت و قوی بودن بدن خود اهمیت دهید؛ ورزش کنید و عضلاتتان را متناسب نگه دارید. این امر بر روحیه شما در تمایل به برقراری رابطه جنسی تاثیر مثبت بسزایی می‌گذارد. سلامت بودن و انرژی داشتن می‌تواند به ایجاد یک رابطه جنسی ارضا کننده بین شما و همسرتان کمک کند.

خانم‌ها میل جنسی‌شان را افزایش دهند

یکی از موانع به ارگاسم رسیدن، پایین بودن میل جنسی زنان است. تقویت ‌کننده‌های مختلفی برای میل جنسی خانم‌ها وجود دارد که این روزها بسیار محبوب شده‌اند زیرا تعداد زیادی از زنان آنها را خریداری می‌کنند. این تقویت‌کننده‌های طبیعی ترکیبی از مواد گیاهی و ارگانیک هستند که به بالا بردن گردش خون در اندام جنسی، افزایش تحریک جنسی، تقویت واکنش و سرعت انگیختگی و غلبه بر خشکی واژن کمک می‌کنند.

به‌طورکلی، رسیدن به ارگاسم ماکسیمم آنقدرها که همه فکر می‌کنند سخت نیست. آنچه مهم‌تر است این است که از طبیعی‌ترین و ساده‌ترین راه‌ها، برای کشف جنسیت خودتان استفاده کنید زیرا در به دست آوردن یک رابطه جنسی هیجان ‌انگیز و ارضاکننده به شما کمک می‌کند. فقط لذت ببرید، تفریح کنید و هیچ‌وقت از درمیان گذاشتن آنچه به شما لذت می‌دهد با همسرتان خجالت نکشید. به خاطر داشته باشید که سکس باید مفرح باشد. نگرانی‌هایتان را دور بریزید و برای ایجاد پیوندی عمیق بین خودتان و همسرتان زمان بگذارید.

  • منبع
  • مینت

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید