امروز: سه شنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
کد خبر: 283604
۷۰۵
۲
۰
نسخه چاپی

ورزش‌ هایی که برای افزایش قوای‌ جنسی مردان مفید هستند

رابطه زناشویی رابطه ارزشمندی است که شما می‌توانید با استفاده از راهکارهای مختلف کیفیت آن را بالا ببرید.

ورزش‌ هایی که برای افزایش قوای‌ جنسی مردان مفید هستند

یکی از دلایلی که سبب می‌شود افراد رابطه خوبی را تجربه نکنند، کمبود قوای جسمانی و یا ضعف در عضلات بدن است. به همین دلیل کارشناسان تاکید می‌ورزند که ورزش برای افزایش قوای مردان می‌تواند بسیار موثر باشد.

وزنه‌ برداری

شاید برای شما جالب باشد که بدانید وزنه‌برداری یکی از انواع ورزش‌ها برای افزایش قوای مردان است. مطالعات نشان داده‌اند که این ورزش ارتباط مستقیم با کاهش وزن و افزایش تستوسترون در بدن دارد. افرایش سطح تستوسترون می‌تواند قوای جنسی را در مردان بالا ببرد و این موضوع به برقراری رابطه بهتر و باکیفیت کمک می‌کند.

وزنه‌ برداری

تمرینات کگل

تمرینات کگل یکی از انواع ورزش برای افزایش بهبود قوای جنسی در مردان است. این تمرینات می‌توانند به افزایش استقامت بدن و کنترل عضلات کمک کنند. همچنین، این تمرینات جریان خون را در اندام تناسلی را بالا می‌برند و این موضوع نقش موثری در افزایش قوای جنسی دارد.

تمرینات کگل

یوگا

امروزه کارشناسان بر این عقیده هستند که یوگا یک ورزش برای افزایش قوای جنسی در مردان است. یوگا سبب می‌شود تا ذهن شما آزاد شود. همچنین، این ورزش انعطاف بدن شما را بالا می‌برد و هیچ‌چیز بهتر از یک بدن منعطف نیست.

یوگا

پیاده‌ روی

پیاده‌روی یکی از انواع ورزش‌های مفید برای مردان است. مطالعه‌ای بر روی ۳۱۰۰۰ مرد بالای ۵۰ سال در دانشگاه هاروارد صورت گرفت و محققان به این نتیجه رسیدند که ورزش‌های هوازی مانند پیاده‌روی سریع می‌تواند اختلالات و دیگر مشکلات جنسی را تا ۳۰ درصد کاهش دهد.

پیاده‌ روی

شنا کردن

تحقیقی که بر روی مردان شناگر صورت گرفته نشان می‌دهد این افراد تا سنین بالا می‌توانند رابطه باکیفیتی را داشته باشند. محققان در این تحقیق به این نتیجه رسیدند که حداقل ۳۰ دقیقه شنا در روز می‌تواند قوای جنسی را در مردان افزایش دهد.

شنا کردن

  • منبع
  • دلتا

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید