امروز: جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۱۴ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
کد خبر: 272361
۳۲۱
۱
۰
نسخه چاپی

هشدار دانشگاه علوم پزشکی اهواز در پی افزایش فوتی‌های مصرف الکل به منظور پیشگیری از کرونا

دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در اطلاعیه‌ای نسبت به مصرف خوراکی الکل به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و مرگ تعدادی از خوزستانی‌ها در پی آن در دو روز گذشته هشدار داد

هشدار دانشگاه علوم پزشکی اهواز در پی افزایش فوتی‌های مصرف الکل به منظور پیشگیری از کرونا

پایگاه خبری حقوق نیوز

دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در اطلاعیه‌ای نسبت به مصرف خوراکی الکل به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و مرگ تعدادی از خوزستانی‌ها در پی آن در دو روز گذشته هشدار داد.

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه بامداد امروز ۱۹ اسفندماه دانشگاه علوم پزشکی اهواز آمده است: «متاسفانه طی بررسی و آنالیز مشروبات غیرمجاز مصرف شده توسط قربانیان دو روز اخیر، مشخص شده که این مشروبات حاوی مواد سمی کشنده است.

لذا از هم استانی‌های عزیز درخواست می‌شود ضمن مراقبت از فرزندان خود، هشدارهای لازم در خصوص عدم قبول مشروبات توزیع شونده در سطح شهر را به فرزندان گوشزد کنند.

در صورت نیاز به استفاده از مواد ضد عفونی کننده و شوینده‌های الکلی، این مواد را صرفا از داروخانه‌های سطح شهر تهیه فرمایند.»

به گزارش ایسنا، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز بامداد امروز در پیامی به خبرنگاران اعلام کرد: متاسفانه تعداد بیماران فوتی به دنبال مصرف الکل تقلبی در بین جوانان خصوصا در محلات شیلنگ‌آباد، لشکر، پردیس و زرگان در حال افزایش است. لطفا اطلاع‌رسانی مناسب شود.

انتهای پیام

  • منبع
  • ایسنا

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید