امروز: چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۹ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۱ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
کد خبر: 282172
۲۰۸۰
۲
۰
نسخه چاپی

چگونه بفهمیم کسی مخفیانه دوستمان دارد؟

چگونه بفهمیم کسی مخفیانه دوستمان دارد؟

در رفتار ناخودآگاه هر شخص نشانه‌هایی مثل خیره نگاه کردن، یافتن یک راه غیر معمول برای صحبت کردن، صحبت کردن در مورد عشق و ... نشانه‌های دوست داشتن است.

ما اعترافات عاشقان ناشناس را در اینترنت جمع آوری کرده ایم تا نشانه‌های دوست داشتن را کشف کنیم. در اینجا است که مشخص می‌شود اکثر مردم چگونه فکر می‌کنند و احساسات خود را نشان می‌دهند و ابراز عشق می‌کنند. اما جالب‌ترین چیز این است که مردم ناخودآگاه و بدون در نظر گرفتن جنسیت یا سن، رفتار می‌کنند.

۱- مردم در عشق دو نوع هستند

دسته اول همیشه تلاش می‌کنند که به معشوق خود نزدیک باشند. آن‌ها تمایل دارند به مکان‌هایی بروند که بتوانند به راحتی به معشوقه خود برسند و در هر فرصتی آن‌ها را ببینند و لمس کنند، به عنوان مثال، با فشار کمی روی دست برای عذرخواهی و یا در آغوش گرفتن.

دسته دوم عاشقان، معمولا سعی می‌کنند از فردی که دوستش دارند دوری کنند. آن‌ها ممکن است در هنگام گفتگو با زبان بی ادبانه صحبت کنند. زیرا فکر می‌کنند که با این روش احساسات واقعی خود را از “شکار” خود پنهان می‌کنند، یا احساس می‌کنند که آن‌ها به اندازه کافی خوب نیستند تا در حضور این فرد ظاهر شوند و ابراز عشق کنند. اگر معشوق را X در نظر بگیریم، اگر ” X” بالا برود، آن‌ها به طور خودکار پایین می‌آیند!

اگر به تازگی از شما دوری کرده است، یا برعکس، سعی دارد به طور معمول به شما حمله کند، دلیل دیگری وجود دارد، شاید این روش ابراز عشق اوست!

۲- خیره نگاه کردن

فردی که عاشق است اغلب چشم خود را به شخص مورد پسندش می‌دوزد: همیشه به نظر می‌رسد جزئیات مهمی در شخص مورد علاقه اش وجود دارد که قبلا آن را ندیده است. اگر کسی از عشق یک طرفه رنج ببرد، معمولا نمی‌تواند نگاه کردن به معشوق خود را متوقف کند، چرا که هیچ چیز برایش بهتر از این نیست.

۳ - یافتن یک راه غیرمعمول برای صحبت کردن

۲ نوع رفتار برای این مکالمه وجود دارد:

نوع اول: یک شخص ناگهان شیوه طبیعی صحبت کردن خود را تغییر می‌دهد و حرف خود را با عنوان کردن ویژگی‌های یک شاعر، یک فیلسوف و یک روزنامه نگار مشهور تمام می‌کند. این کار برای او آسان‌تر از آن که در مورد موضوعات پیچیده و جالب صحبت کند، حتی اگر هرگز پیش از این در مورد آن‌ها فکر نکرده باشد. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید، در ابراز عشق یک فرد معمولی به یک کمدین تبدیل می‌شود.

در نوع دوم یک شخص معقول و آگاه به یک شخص احمق تبدیل می‌شود که دارای یک فرهنگ لغت بسیار فقیر است. اگر این اتفاق برای شما افتاد، سعی کنید تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن شخص دیگر و ابراز عشق خود را محدود کنید.

۴ - صحبت کردن در مورد عشق دیگران

این افراد اغلب در مورد اشخاصی که به دیگران علاقه دارند صحبت می‌کنند و یا افرادی که خود آن‌ها را دوست دارند و به آن‌ها ابراز عشق کرده اند. حتی اگر آن‌ها در مکالمات جدی در جمع همکاران خود باشند، به راحتی میتوانند به افراد دیگری بپیوندند که نام َمعشوق خود را بین صحبت‌های آن‌ها شنیده اند.

جالب توجه: فردی که عاشق است در مورد اهداف خود می‌تواند بسیار بسیار منفی صحبت کند؛ و اطرافیان در مورد او چیزی شبیه این خواهند گفت “او کمی عجیب است! ” یا “او خیلی عجیب و غریب است! ”

یک چیز دیگر؛ در طول گفتگو، عاشقان ناشناس دوست دارند در مورد خود و شخص مورد علاقه شان وجه تشابه ذکر کنند: “به نظر می‌رسد تنها افرادی که سریال بازی تاج و تخت را تماشا می‌کنند، من و سارا هستیم. ”

۵- عدم کنترل لبخند و عکس العمل در مقابل لبخند معشوق

هنگامی که چیزی مربوط به معشوق خود را می‌بینند و یا احساس می‌کند، نمی‌تواند لبخند خود را کنترل کند. اگر احساسات او بیش از حد قوی باشد، او حتی کمی ابروی خود را بالا می‌برد و یا حتی ناخودآگاه می‌خندد.

اگر مردم هنگام صحبت کردن در یک جمع به جوک کسی بخندند، عاشقان مخفی ناخودآگاه به کسی که دوستش دارند، نگاه می‌کنند.

۶ - تغییر ناگهانی منافع و علایق

فرد عاشق به طور ناگهانی می‌تواند به همان چیز‌هایی که معشوقش علاقه دارد، علاقه‌مند شود. در عین حال او علاقه‌مند به ورزش می‌شود و یا شروع به خواندن ادبیات می‌کند که هرگز قبلا این کار را نکرده است؛ و در مورد بررسی مستمر پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی باید گفت که، شخص عاشق ناخودآگاه از همۀ دوستان نزدیک جنس مخالف معشوق خود متنفر می‌شود. خوب، این عشق است!

  • منبع
  • تابناک باتو

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید