امروز: دوشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۱۰ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۵ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
کد خبر: 278976
۱۵۱۴
۱
۲
نسخه چاپی

رابطه جنسی تانتریک چیست و چه مزایایی دارد؟!

رابطه جنسی تانتریک

رابطه جنسی تانتریک

رابطه جنسی تانتریک روش کاملا جدید برای برقراری ارتباط جنسی است که به شما امکان می دهد به سطوح عمیق تری از احساسات، شور و انرژی و در نهایت بیشتر از آنچه واقعا هستید دسترسی پیدا کنید. ارتباط جنسی تانتریک یک روش ساده اما عمیق است، این عمل با تمام وجود مقدس بودن بدن همراه با آگاهی ذهنی و به عبارتی لذت را به ارمغان می آورد. رابطه جنسی تانتریک می تواند به شما در رهایی از شرم، ضربه و مشکلات مربوط به رابطه جنسی کمک کند، قدرت دگرگون کننده انرژی شهوانی خود را رها کرده و شما را به برخی از اعجاب انگیزترین ارگاسم های تاریخ سوق دهد. از طریق این رویکرد جامع، شهوت نیز تبدیل به دری برای وجود داشتن، خوشایندی و تجربه‌ ای صمیمی‌ تر در لحظه حال می‌ شود.

رابطه جنسی تانتریک یک عمل جنسی بوده که بخشی از مسیر معنوی باستانی معروف به تانترا است.

تانترا یک اصطلاح سانسکریت است که به “بافتن” ترجمه می شود. این به بافتن یا متحد کردن نیروهای مردانه و زنانه در همه ما، آسمان و زمین، بدن انسان با تعالی و فروپاشی تقارن ها اشاره دارد.

هدف تانترا کشف یک اتحاد شاد فراتر از حس جدا از خود است. رابطه جنسی مقدس یا تانتریک – جنبه ای از تانترا – به عنوان یک راه ورود به آن حقیقت متعالی در نظر گرفته می شود البته هنگامی که یاد می گیریم چگونه از آن استفاده کنیم.

ساده ترین توضیح برای صمیمیت تانتریک این است که آتش نیرو، اشتیاق و خواسته های جنسی، شما را با قلب، روح و احساس خوب در زندگی پیوند می دهد. وقتی این نیروها به تعادل و توازن می‌ رسند، جرقه‌ های جادو بین فردی شروع به پرواز می‌ کنند و رابطه جنسی به چیزی التیام‌ بخش، قدرت متعالی و عمیقا زیبا تبدیل می‌ شود.

اینجا در مورد نوع عشق ورزی صحبت می شود که واقعاً متصل، همسو، قدرتمند و با نهایت احترام و ارادت بین شما و شریک زندگی شما احساس می شود. این نوع صمیمیت، بالاترین حد عزت‌ نفس شما است و شما را سرشار از عشق می‌ کند.

زمان کند می شود، شهود شما گسترش می یابد و شما می توانید در قلمرو روانگردان با احتمال ارگاسم که ممکن است فقط شنیده یا تصور کرده اید، خود را بیابید.

رابطه جنسی تانتریک شامل مجموعه وسیعی از فعالیت های وابسته به عشق شهوانی و یکی از بهترین راه های رسیدن به اوج لذت جنسی است که شامل همان نوع نفوذ و تحریک فیزیکی مناطق فرساینده نیست که اکثر مردم با رابطه جنسی ارتباط می دهند. اگر آرامش داشته باشید و کارها را به آرامی انجام دهید یا سرعت عمل را بالا ببرید و سرعت آن را کاهش دهید، می توانید ساعت ها عشق ورزید و لذت فقط می تواند افزایش یابد. افراد همچنین ممکن است شیوه هایی مانند لبه زدن (نزدیک شدن به ارگاسم و عقب نشینی) را به کار گیرند که توانایی آنها برای دوام بیشتر و لذت بیشتر قبل از رویارویی با ارگاسم را تقویت می کند.

عوامل تعیین کننده در رابطه جنسی تانتریک

گفته می شود، تمام انرژی جنسی هنگامی که با آگاهی انجام شود می تواند منحرف باشد. رابطه جنسی می تواند در فضاهای خام، شدید و حیوانی غرق شود، جایی که هوش غریزی بدن تسلط دارد و شما از لذت کور هستید.

تنفس نیز در رابطه جنسی تانتریک مهم است. افراد ممکن است از تنفس و هوشیاری خود برای انتقال انرژی جنسی در سراسر بدن خود استفاده کنند و ظرفیت خود را برای لذت بردن از کل بدن (بجای لذت که به طور خاص در دستگاه تناسلی قرار دارد) بیدار کنند.

پوزیشن های جنسی در رابطه جنسی تانتریک

پوزیشن های جنسی تانتریک و شیوه هایی که باید امتحان کنید.

1. ایجاد یک فضای مقدس

آگاهانه از جهان دنیوی جدا شوید و وارد دنیای الهی شوید. دستگاه ها را خاموش کنید، شمع روشن کنید یا بخور دهید و هر نوع ماده غذایی خاص مانند شکلات یا توت فرنگی را در نزدیکی قرار دهید. خود را با دوش گرفتن و پوشیدن لباس های دوست داشتنی تطهیر کنید.

با مرتب کردن، فضای اطراف خود را تمیز کنید. همچنین بهتر است نور را کم کنید.

2. چشم دوختن (یا “خیره شدن روح”)

در نگاه قدرتمند شریک زندگی خود، جایی برای پنهان شدن وجود ندارد و شما تمرین می کنید که با دیگری احساس کنید و آنچه هستید به دیگران نشان دهید. شما آنها را به طور کامل می بینید و در عین حال اجازه می دهید خود را دیده باشید.

در رابطه جنسی تانتریک، مستقیم روی بالش یا صندلی رو به طرف شریک زندگی خود بنشینید. شما می توانید به چشم چپ نگاه کنید یا فقط به هر دو چشم نگاه کنید و اگر دوست دارید می توانید دستان هم را بگیرید.

3. دست روی قلب

این حرکت اغلب می تواند به خوبی پس از خیره شدن چشم جریان یابد.

در حالی که با یک نگاه ملایم روبروی هم نشسته اید، دستان خود را به سمت قلب خود بیاورید و نفس بکشید. همانطور که احساس می کنید عشقی که نسبت به شریک زندگی خود در قلب شما وجود دارد، دست خود را دراز کنید و دست راست را روی قلب شریک زندگی خود قرار دهید (با رضایت) و او می تواند دست راست خود را روی قلب شما بگذارد.

سپس دست چپ هر شخص روی قلب خود را می پوشاند. تنفس خود را با تنفسهای آرام و عمیق هماهنگ کنید.

هنگام استنشاق، نفس و عشق را به قلب خود وارد کنید و هنگام بازدم، این عشق را از قلب خود به سمت پایین بازوی راست خود و به قلب شریک زندگی خود بفرستید و یک مدار عشق و انرژی بین شما جریان یابد. این کار را برای حدود ۱۰ تنفس انجام دهید.

4. ماساژ تانتریک

ماساژ تانتریک یکی دیگر از بخش های قدرتمند این رابطه جنسی است که می تواند کلید ارگاسم های متعدد برای هر دو نفر باشد چون یک نوع ماساژ جنسی تلقی می شود.

5. پوزیشن یاب – یام (yab-yum) در رابطه جنسی تانتریک

این پوزیشن جنسی کلاسیک نشان دهنده اتحاد شیوا است، دو انرژی الهی مردانه و زنانه. اما به یاد داشته باشید که اینها فقط انرژی هستند و جنسیت شرکت کنندگان مهم نیست.

پوزیشن یاب – یام (yab-yum) در رابطه جنسی تانتریک

مزایای رابطه جنسی تانتریک

• توجه بیشتر به خواسته های شما در رابطه جنسی

• از بین بردن بلوک های جنسی و شرمندگی که در نهایت به تجربه لذت جنسی بیشتر ختم می شود

• شفا یافتن از آسیب های جنسی

• انرژی جنسی خود را بیدار کنید تا آزادانه در بدن شما جریان یابد

• دسترسی به کامل ترین لذت و خواسته شما

• تنظیم انرژی ظریف

• بالا بردن نیاز جنسی زن و مرد به مرور زمان

• کشف ارگاسم کامل بدن و یا چندگانه

• برای افرادی که ارگاسم را به تأخیر می اندازند یا ارگاسم غیر انزالی را تجربه می کنند

• تجربه سطح جدیدی از ارتباط قلبی با شریک خود، احساس عمیق صمیمیت و حضور محبت آمیز

• جلسات عاشقانه طولانی تر، آرامش و کیفیت فضای اطراف

• تقویت ارتباط و صمیمیت و همدلی

• ارتباط جامع ذهن – بدن – روح با خود و با پارتنر خود

  • منبع
  • ویکی روان

۲ دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید