امروز: دوشنبه, ۱۳ تیر ۱۴۰۱ برابر با ۰۴ ذو الحجة ۱۴۴۳ قمری و ۰۴ ژوئیه ۲۰۲۲ میلادی
کد خبر: 278286
۳۲۶
۱
۰
نسخه چاپی

ارائه کلیه خدمات حقوقی در اپلیکیشن داداپ

علوم مختلف دارای پیچیدگی و مباحث تخصصی می‌باشند که افراد عادی را از درک آنها عاجز می‌نماید از جمله علومی که دارای پیچیدگی و اصطلاحات تخصصی می‌باشد علم حقوق می‌باشد. در صورتی که افراد بخواهند بدون مشورت با متخصص حاذق پرونده کیفری یا حقوقی خود را پیش ببرند دچار زیان‌های جبران ناپذیری می‌شوند به همین منظور گروه وکلای داداپ با بهره‌گیری از وکلای تخصصی آماده ارائه خدمات مشاوره، تنطیم دادخواست، اظهارنامه و تنظیم قرارداد به کاربران محترم می‌باشد.

ارائه کلیه خدمات حقوقی در اپلیکیشن داداپ

مشاوره حقوقی آنلاین

بهترین و سریع‌ترین راه برای کسب نظر از وکلای متخصص اخذ مشاوره حقوقی به صورت آنلاین است. مشاوره آنلاین در داداپ به دو صورت صوتی و نوشتاری انجام می‌شود.

مشاوره حقوقی آنلاین به صورت صوتی

در مشاوره حقوقی آنلاین به صورت صوتی برای سرعت و سهولت در پرسش، سوالات از وکلای داداَپ بجای تایپ از روش ضبط صدا و ارسال آن برای وکلا استفاده شده است ولی وکلا در پاسخ به سوالات شما کاربران گرامی به صورت مکتوب و مستند اقدام خواهند کرد تا قابلیت کپی و نسخه‌برداری از آن برای شما وجود داشته باشد.

مشاوره حقوقی آنلاین به صورت نوشتاری

همانطور که میدانیم از دیرباز مشاوره سنتی وکیل و موکل اغلب به صورت حضوری در محل کار وکیل انجام می‌پذیرفت و به دلیل عدم دانش فنی مراجعه کننده همواره با حاشیه و اظهار مطالب غیر‌مفید و غیر‌مرتبط با موضوع دعوی موجب هدر رفتن وقت طرفین و تحمیل هزینه مازاد برای مراجعه‌کننده می‌شد.

ما در اپلیکیشن داداپ با طراحی گزینه مشاوره نوشتاری اقدام به ایجاد بستری برای ارائه خدمات حقوقی آنلاین به صورت متنی با نازل‌ترین قیمت‌ها کرده ایم که نیاز بخش عمده‌ای از مردم را که توانایی پرداخت حق المشاوره‌های حقوقی وکلا را ندارد بر طرف کند.

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حقوقی یکی از خدماتی است که توسط وکلا و موسسات مختلف برای موکلین در نظر گرفته شده است که بتوانند با هزینه کم و در کوتاه‌ترین زمان مشکلات حقوقی خود را با وکیل و مشاور حقوقی در میان گذاشته و بهترین مسیر را برای پیگیری پرونده خود طی کنند است.

بنابراین بهتر است قبل از هر اقدامی افراد از مشاوره های وکلا جهت جلوگیری از تضییع حقوق خود استفاده نمایند. مشاوره حقوقی حضوری این امکان را فراهم می‌آورد که افراد به راحتی بتوانند مشکلات خود را با وکلا در میان گذاشته و روند پرونده خود به زبان ساده آگاه شوند.

موسسه داداَپ این امکان را برای کاربران فراهم کرده که بتوانند وکیل و مشاوره متخصص در زمینه پرونده و مشکل خود را انتخاب نموده و از طریق پروفایل فرد مورد نظر نسبت به تعیین و پرداخت هزینه جهت مشاوره حضوری اقدام نمایید.

انتخاب بهترین وکیل

ما در پلتفرم و سایت حقوقی داداَپ امکاناتی را برای انتخاب وکیل آنلاین برای همه افراد جامعه فراهم نموده‌ایم به گونه‌ای که افراد به دو صورت می‌توانند وکیل مورد نیاز خود را انتخاب نمایند. بدین صورت که کاربر محترم با ورود و ثبت نام در سایت داداَپ و ورود به بخش انتخاب وکیل با دو گزینه انتخاب وکیل توسط کاربر و دیگری انتخاب وکیل توسط داداَپ مواجه می‌شود.

از مزایای این پلتفرم ایجاد محدودیت برای وکلا در قبول پرونده صرفا در 10 حوزه ای که تخصص و تجربه کافی را دارند می‌باشد. بنابراین برای اولین بار در کشور این امکان فراهم شده تا افراد جامعه، وکلای خود را در حوزه‌های تخصصی مورد نیاز انتخاب نمایند.

بهترین وکیل طلاق

طلاق زمانی اتفاق می‌افتد که طرفین پس از مدتی به این نتیجه می‌رسند که ادامه زندگی مشترک با یکدیگر برای آنها مقدور نیست. زمانی که مرد و زن با مشکلات فراوانی در زندگی مواجه شوند، گاها بر خلاف میل خود، چاره‌ای جز پایان رابطه نخواهند داشت. مطابق قانون مدنی، هم مرد و هم زن می‌توانند درخواست طلاق بدهند و می‌توانند با استفاده از وکلای مجرب، پیگیری دادخواست طلاق را به وی بسپارند. بهترین وکیل طلاق فردی است که علاوه بر تخصص علمی دارای تجربه بالا در زمینه پرونده‌های طلاق و همچنین موفقیت در آنها باشد. داداپ این بستر را برای کاربران فراهم کرده است که بتوانند از هرجای ایران بهترین وکیل تخصصی طلاق را با توجه به رزومه و تحصیلات عالی وکیل موردنظر انتخاب نمایند.

تنظیم اظهارنامه قضایی

تنظیم اظهارنامه و سایر درخواست ها جهت ثبت در دفاتر اسناد و مراجع قضایی دارای ظرافت‌های خاصی می‌باشد که بدون کمک‌گرفتن از فرد متخصص در این زمینه ممکن است باعث شود علیه خود فرد مورد استناد قرار گیرد. با توجه به اینکه اظهارنامه نوعی اقرار محسوب می شود باید در تنظیم آن دقت خاصی به خرج داد. داداپ تنظیم اظهارنامه با استفاده از وکلای مجرب را برای کابران محترم را از طریق حضوری و آنلاین فراهم نموده است.

تنظیم قرارداد

با توجه به اینکه تنظیم قرارداد به دلیل تخصصی‌بودن امور حقوقی مسأله ای پیچیده است افراد نیازمند به اخذ مشاوره تنظیم قرارداد هستند. هر چند نمونه قرارداد‌های مختلف در سایت‌ها موجود است ولی باید توجه داشت که نحوه نوشتن قرارداد بین دو نفر در حالات مختلف، ظرافت‌ها و پیچیدگی‌های خاص خود را می‌طلبد و تقبل هزینه برای تنظیم قرارداد توسط وکیل تنظیم قرارداد معقول و منطقی می‌نماید. شایان ذکر است که سرویس تنظیم قرارداد در داداَپ توسط وکلای مجرب و متخصص در حوزه های مختلف و به صورت تنظیم قرارداد آنلاین انجام می‌شود که از حیث صرفه‌جویی در وقت و انرژی و جلوگیری از تردد‌های غیر ضروری بسیار مفید است.

سخن پایانی

داداَپ پلتفرمی است که با رعایت کلیه ضوابط و مقررات وکالت، با استفاده از بستر اینترنت و نرم افزارهای موبایلی اقدام به معرفی وکلای دادگستری، تخصص و توانمندی ایشان نموده است مهم‌ترین امتیاز این پلتفرم تخصصی بودن وکلای آن در 10 حوزه خاص می‌باشد که سبب می‌شود افراد به راحتی بتوانند به بهترین وکیل متخصص با پرداخت کمترین هزینه دست پیدا کنند و سبب پیشگیری از ضایع شدن حقوق خود گردند، همچنین استفاده از خدمات داداپ در تنظیم قرارداد و اظهارنامه می‌تواند سبب جلوگیری از ورود پرونده به مراجع قضایی و همچنین اطاله دادرسی شود.

  • منبع
  • حقوق نیوز

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید