امروز: پنج شنبه, ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ برابر با ۲۳ جمادى الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۲۷ ژانویه ۲۰۲۲ میلادی
کد خبر: 278752
۱۵۱
۱
۰
نسخه چاپی

چگونه با خود یکی شویم و خود را دوست داشته باشیم؟

بسیاری از ما زندگی خود را انجام می دهیم، اما تنها تعداد کمی از ما درون واقعی خود را یافته ایم. چرا؟ آیا به این دلیل است که ما به اندازه کافی جستجو نکرده‌ایم یا به این دلیل است که عمیقاً به درون نگاه نکرده‌ایم؟ این چند نکته به شما کمک می‌کند تا با خودتان یکی شوید.

چگونه با خود یکی شویم و خود را دوست داشته باشیم؟

1- کمی مثبت اندیشی کنید

فردی که منفی اندیش است به سمت تلاش برای اینکه شخص دیگری باشد هدایت می شود. این ممکن است به این دلیل باشد که آنها می خواهند دوستان خود را تحت تاثیر قرار دهند یا به این دلیل که هدفی در خود نمی بینند.

اینکه در هر موقعیتی بهترین فکر را بکنید، راهی عالی برای شاد بودن و یکی شدن با خودتان است. به دنبال شادی باشید و کارهایی را انجام دهید که بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد.

چگونه با خود یکی شویم و خود را دوست داشته باشیم؟

2- کارهایی را انجام دهید که از آنها لذت می برید.

وقتی کارهایی را انجام می‌دهید که از انجام آن‌ها لذت می‌برید، متوجه می‌شوید که بیشتر خودتان هستید، زیرا کاری را که می‌خواهید انجام می‌دهید. پس بیرون بروید- کوه نوردی، پیاده روی، دویدن و چیزهای جدید را امتحان کنید.

متوجه خواهید شد که وقتی چیزهای جدید را امتحان می کنید، می توانید آن را به یک استعداد تبدیل کنید. همه افراد مشهور بزرگ با سرگرمی ها شروع کردند و آنها را به چیزی عالی تبدیل کردند.

چگونه با خود یکی شویم و خود را دوست داشته باشیم؟

3- ذهنت را پاک کن

انجام مدیتیشن راهی عالی برای پاکسازی ذهن و یکی شدن با خودتان است. انجام دادن حدود 15 تا 30 دقیقه مدیتیشن در روز (با موسیقی یا غیر موسیقی)، برای کمک به آرامش و یافتن خود واقعی درونی تان اهمیت دارد. مدیتیشن نه تنها از نظر ذهنی به شما کمک می کند، بلکه فواید سلامت جسمی نیز در زندگی شما دارد.

چگونه با خود یکی شویم و خود را دوست داشته باشیم؟

4- خودت را دوست داشته باش

هر روز کارهای خوبی را که برای کمک به دیگران انجام می دهید فهرست کنید و به آنها فکر کنید. شما یاد خواهید گرفت که به خودتان احترام بگذارید و دیگران نیز به شما احترام خواهند گذاشت. انجام اعمال محبت آمیز به شما کمک می کند تا فرد بهتری شوید و سبک زندگی شادی داشته باشید. پس همین امروز تغییر را شروع کنید و مزایای آن را خواهید دید.

  • منبع
  • حقوق نیوز

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید