امروز: یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۸ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۳ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
کد خبر: 287155
۱۶۲
۱
۰
نسخه چاپی

وکیل خانواده در البرز

وکیل خانواده به چه کسی میگویند؟ اگر به دنبال وکیل خانواده ای هستید که بیش از 15 سال سابقه داشته باشد و بیش از 400 پرونده حقوقی در این زمینه انجام داده باشد در ادامه با ما همراه باشید.

وکیل خانواده در البرز

وکیل خانواده در البرز ، وکیل خانواده به چه کسی میگویند؟ اگر به دنبال وکیل خانواده ای هستید که بیش از 15 سال سابقه داشته باشد و بیش از 400 پرونده حقوقی در این زمینه انجام داده باشد در ادامه با ما همراه باشید.

محدوده استان البرز شامل مناطق : کرج + فردیس + هشتگرد +نظر آباد و... که بیشترین تقاضا برای وکیل خانواده در منطقه کرج است، برای مشاهده لیست کامل بهترین وکیل خانواده در کرج وارد شوید ، سایت پارس وکیل مرجع معرفی وکلای البرز.

وکیل خانواده کیست ؟

وکیل خانواده وکیلی است که به تمامی مسائل حقوقی نظیر : طلاق + مهریه + حضانت + حذف نام همسر + نفی ولد + اثبات نسب + نفقه و... آشنایی کامل داشته باشد و حداقل 200 پرونده در این زمینه انجام داده باشد.

بهترین وکلای خانواده پایه 1 در کرج به ترتیب :

 • مهشید مهدوی پناه وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای البرز
 • فاطمه جبارآبادی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای البرز
 • صادق ذوق دار وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای البرز
 • فاطمه محمدی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای البرز
 • مرضیه رحیمی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای البرز
 • هادی علیزاده وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای البرز

وکیل خانواده در البرز (طلاق)

وکیل خانواده در البرز (طلاق) اولین و پرتقاضا ترین درخواست برای وکیل خانواده ، طلاق است ، و اولین سوالی که مطرح میشود این است که چند نوع طلاق داریم؟

به طور کلی طلاق به دو صورت امکان پذیر است

 • طلاق توافقی
 • طلاق یکطرفه از جانب زوج یا زوجه

طلاق توافقی چیست ؟ به طلاقی گفته میشود که زوج و زوجین بر روی تمامی مسائل توافق کرده اند (حضانت+مهریه و...) و طلاق با رضایت دو طرف صورت میگیرد، البته در بعضی موارد خانم ضمن عقد شرط وکالت در طلاق را قید میکند و یا در دفاتر اسناد این وکالت را از همسر خود اخذ میکند.

پروسه طلاق توافقی معمولا تا 5 ماه زمان میبرد که شامل جلسات مشاوره ، تعیین جلسه رسیدگی و... است ، البته ما میتوانیم وکلایی را به شما معرفی کنیم که این پروسه را در مدت کوتاه زیر یک ماه به پایان میرسانند، در صورت تمایل میتوانید به صفحه وکیل طلاق توافقی در کرج سایت پارس وکیل مراجعه کنید.

بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج در حال حاضر : مهشید مهدوی پناه به پروانه وکالت (2336) در مدت 2 هفته و صادق ذوق دار که در مدت 1 ماه پروسه طلاق شما را به صورت توافقی انجام میدهد.

طلاق یک طرفه از جانب زوج یا زوجه :

طلاق اگر از جانب زوج(مرد)باشد ، در مدت 3 ماه با شرایط خاص امکان پذیر است ، شرایطی نظیر : حق تنصیف اموال و پرداخت کامل مهریه ، که معمولا قضات فقط به این شرایط قبول میکنند ، اگر خانم راضی نباشد در این شرایط فقط پروسه را طولانی تر میکند.

طلاق از طرف زوجه(زن) : طلاق یکطرفه از جانب زوجه فقط در صورتی امکان دارد که خانم 12 شرط ضمن عقد که در انتهای عقدنامه قید شده است را دارا باشد(شرایطی نظیر : اعتیاد،جنون،ناباروری)، این پروسه ممکن است تا 1 سال هم به طول بی انجامد، طلاق از طرف خانم سخت ترین نوع طلاق است و پیشنهاد نمیکنیم بدون وکیل کار را پیگیری کنید.

شما میتوانید به صفحه وکیل طلاق در کرج سایت پارس وکیل مراجعه کنید و با موفق ترین وکلای طلاق استان البرز آشنا شوید.

در ادامه وکیل خانواده در البرز ....

وکیل خانواده در البرز (طلاق)

وکیل خانواده در البرز (حضانت+تغییر نام و...)

وکیل خانواده در البرز ، اکنون به صورت جزئی تک تک وظایف وکلا را بررسی میکنیم....

 • وکیل خانواده البرز(حضانت) :

حضانت طبق عرف جامعه چه فرزند پسر چه دختر تا سن 7 سالگی با مادر و پس از آن دختر تا 9 و پسر تا 15 با پدر هستند، پس از آن خود تصمیم گیرنده هستند.

اما در شرایط خاص ممکن است یکی از والدین عدم صلاحیت داشته باشد که در این صورت میتوانید از یک وکیل متخصص کمک بگیرید، کافیست پارس وکیل را جستجو کنید و به صفحه وکیل حضانت در کرج مراجعه کنید.

 • وکیل خانواده البرز (حذف نام همسر) :

بسیاری از کسانی که طلاق میگیرند تمایل به حذف نام همسر سابق از شناسنامه دارند، اما این پروسه با شرایط خاصی امکان پذیر است ، شرایطی نظیر ازدواج مجدد یا باکره بودن خانم و... که میتوانید از وکلای پارس وکیل در این زمینه مشاوره رایگان بگیرید.

 • وکیل خانواده البرز (تغییر نام ) :

آیا میدانید وکلای پارس وکیل پروسه تغییر نام و نام خانوادگی را به صورت تضمینی انجام میدهند ، همچنین در نظر داشته باشید که این دادخواست معمولا یک بار امکان پذیر است و بهتر است با وکیل انجام شود، کافیست به صفحه وکیل تغییر نام در کرج مراجعه کنید

 • وکیل خانواده البرز (روابط نامشروع) :

آیا میدانید جرم و مجازات رابطه نامشروع چیست ؟ 99 ضربه شلاق + حبس + جزای نقدی ، اگر در این زمینه متهم هستید، بهتر است حتما از وکلای پارس وکیل کمک بخواهید.

 • وکیل خانواده در البرز (مهریه) :

مهریه پروسه ای است که اگر زوجه آن را سریع به اجرا نگزارد و پیگیری نکن امکان انتقال اموال توسط زوج بالا است ، در این خصوص باید بگوییم که وکیل متخصص مهریه این پروسه را به نصف کاهش داده و شانس شما را بالا میبرد، برای اینکار کافیست از وکیل خانواده مهشید مهدوی پناه به پروانه وکالت (2336) و یا پارس وکیل را جستجو کنید و یا به صفحه وکیل مهریه در کرج مراجعه کنید.

 • وکیل خانواده در البرز (نفقه)

نفقه نیاز روزمره خانم ها است و در صورت عدم دریافت ، با مشکلات عدیده ای روبرو میشوند ، شما میتوانید برای پیگیری سریع از مشاوره وکلای پارس وکیل بهره مند شوید، درضمن نفقه در صورت عدم پرداخت میتواند یکی از عدله های طلاق باشد.

 • وکیل خانواده در البرز (حکم رشد)

یکی از بیشترین تقاضا های موکلین حکم رشد برای فرزندشان است ، اجازه دهید با مزایای حکم رشد آشنا شویم > حکم رشد همانطور که از نامش پیداست برای افراد زیر سنین 18 اخذ میشود که مدعی هستند به بلوغ عقلی رسیده اند، ضمن این مورد دادخواست حکم رشد به دادگاه میدهند و دادگاه پس از کارشناسی این حکم را میدهد.

شما میتوانید از تجربه وکلای خبره در این زمینه استفاده کنید، پارس وکیل را جستجو کنید.

امیدواریم از مطالب فوق استفاده کرده باشید.

سپاس

 • منبع
 • حقوق نیوز

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید