امروز: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۷ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
کد خبر: 287351
۱۰۱
۱
۰
نسخه چاپی

توسلی: رئیس جمهور به صورت هجومی با غربی‌ها صحبت کرد

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رئیس جمهور در نشست مجمع عمومی سازمان ملل به صورت هجومی با غربی‌ها صحبت کرد و به مواردی که غربی‌ها خود درگیر آن بوده اما ما را متهم می‌کردند، اشاره کرد.

فتح الله توسلی با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، بیان کرد: رئیس جمهور در این نشست از حالت تدافعی خارج شد و به صورت هجومی با غرب صحبت کرد. رئیس جمهور به مواردی که غربی ها خودشان درگیر آن بوده اما ما را متهم می کنند اشاره کرد. رئیس جمهور تلاش کرد در این جلسه اتهامات را متوجه غربی‌ها کند.

وی در ادامه اظهار کرد: به طور نمونه ما موضوع حجاب و عفاف را در کشور داریم، اما فرانسوی‌ها نیز اجازه نمی‌دهند که مسلمانان با پوشش مورد نظر خود در اروپا بگردند بعد مدعی آزادی بیان هستند. رئیس جمهور به بدعهدی طرف‌های غربی و ادعاهایی که به آن عمل نمی کنند اشاره کرد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از سوی دیگر رئیس جمهور در این نشست به زحمات و خدمات شهید بزرگوار ما، حاج قاسم سلیمانی که در مبارزه با تروریسم انجام داد اشاره کرد. مبارزه با تروریسم یکی از مواردی است که اروپایی ها و غربی ها در ظاهر خیلی به آن می پردازند مدعی مبارزه با تروریسم هستند؛ اولین مبارز با تروریسم در منطقه شهید سلیمانی بود که جان خود را نیز در این راه فدا کرد. رئیس جمهور به خوبی مواضع جمهوری اسلامی را برای مردم جهان تبیین کرد.

وی در ادامه تاکید کرد: اقدامی که نماینده رژیم صهیونیستی انجام داد نیز نشان داد که صحبت های رئیس جمهور واقعی است.

  • منبع
  • ایسنا

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید