امروز: جمعه, ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۲ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
کد خبر: 280050
۴۸۸۶۰
۵۱
۰
نسخه چاپی

چرا مردم هنگام رابطه جنسی جیغ و ناله می کنند؟

ناله، جیغ و سر و صدا در حین رابطه جنسی

وقتی سر و صدا سعادت است و سکوت سمی است.

ناله، جیغ و سر و صدا در حین رابطه جنسی

یک زن می گوید: وقتی احساساتی در درونم وجود دارد، آنها باید بیرون بروند—صدا کردن راهی عالی برای انجام این کار است.

یک زن مطلقه می گوید: من در حین سکس خودم رامهار می کردم و شوهر سابقم هم همینطور - بنابراین، ما در رختخواب سکوت کامل داشتیم. حالا با شریک جدیدم، با صدای آهسته ناله می کنم، در حالی که همسرم با صدای بلند ناله می کند. من کمی خجالت می کشم بلند ناله کنم.

ارتباط بین چنین صداهایی و درد دیرینه است. بر اساس فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد ناله صدای بلندی است که توسط فردی که رنج جسمی یا روحی یا لذت جنسی را تجربه می کند، ایجاد می شود و فریاد زدن به این معنی است که با صدای بلند گریه کنید زیرا آسیب دیده اید، ترسیده اید یا هیجان زده اید.

این تعاریف با توصیف نویز یا سر و صدا به عنوان صدای بلند یا ناخوشایند که باعث اختلال می شود مطابقت دارد. آیا چنین صداهایی می توانند بخشی از رابطه جنسی لذت بخش باشند؟

ناله راهی برای ارتباط افراد با یکدیگر یا ابراز هیجان و لذت از رابطه جنسی است. تحقیقات قبلی نشان داده است که در بین مردان و زنانی که در حین رابطه جنسی ناله می کنند نسبت به کسانی که در سکوت عشق می ورزند، رضایت جنسی بیشتری را گزارش شده است. ارتباط برای انتقال اولویت ها به شریک زندگی ما کمک می کند و به او نسبت به صلاحیت جنسی خود اطمینان می دهد و نشان می دهد تلاش های آنها برای رضایت جنسی موفقیت آمیز است.

به طور کلی، مردم ناله می کنند زیرا در حال تفریح و لذت هستند. وقتی در طول یک تجربه جنسی از خود لذت می بریم، کنترل بدن خود و صداهایی که تولید می کند برایمان سخت است.

برای اکثر مردم، ناله کردن بازخوردی است که نشان می دهد کارشان را خوب انجام می دهند و دوست دارند آن را بشنوند. مردان به ویژه آن را به عنوان تأیید کار به خوبی که انجام شده تفسیر می کنند.

البته یک مطالعه جدید از دانشگاه مرکزی لانکشایر نشان داده است که صدایی که یک زن در حین رابطه جنسی ایجاد می کند اغلب با ارگاسم او مطابقت ندارد - بلکه ممکن است با شریک زندگی او ارتباط داشته باشد.

این مطالعه با هدف شناسایی این موضوع انجام شد که آیا عبارات صوتی یک زن در طول مقاربت توسط ارگاسم ایجاد می شود یا به طور مستقل رخ می دهد.

اکثر زنانی که در این نظرسنجی شرکت کردند گفتند که در طول پیش بازی به ارگاسم رسیدند، اما به احتمال زیاد لذت خود را در زمان شریک زندگی خود بیان می کردند.

در مطالعه ای مشخص شد 66 درصد از زنان صرفاً برای تسریع ارگاسم همسرشان ناله می کنند و 87 درصد این کار را برای افزایش عزت نفس او انجام می دهند.

محققان معتقدند دلیل این اختلاف این است که زنان «رفتار مردانه را به نفع خود دستکاری می کنند.

ناله می تواند به شما و همسرتان کمک کند تا به ارگاسم برسید، اما برخی از افراد (بیشتر خانم ها) زمانی که حوصله ندارند و می خواهند این تجربه به پایان برسد ناله می کنند. به عبارت دیگر زنان زمانی که بی حوصله، خسته یا ناخوشایند هستند ناله می کنند تا سرعت رابطه جنسی افزایش یابد.

این نوع بی صداقتی برای ازدواج خوب نیست. قرار است از رابطه جنسی لذت ببرید و آن را تحمل نکنید. برقراری ارتباط با احساسات و باز بودن در مورد آنچه که کار نمی کند مهم است.

سعی نکنید ناله های خود را نگه دارید. وقتی ناله می‌کنید، هوا را بیرون می‌دهید و نفس می‌کشید. این به گردش خون کمک می کند، شما احساس برانگیختگی می کنید و باعث می شود در نهایت به اوج برسید.

برخی از افراد وقتی ناله می کنند احساس خجالتی می کنند، ممکن است احساس کنند که به اندازه کافی مردانه نیست یا به طرز باورنکردنی خودآگاه شوند. به خود اجازه دهید آسیب پذیری را تجربه کنید، این یک واکنش طبیعی است و نشان می دهد که شما اوقات خوبی را سپری می کنید.

در نهایت یک اتاق خواب پر سر و صدا می تواند به بهبود مهارت های ارتباطی ما و به طور کلی رابطه جنسی با همسرمان کمک کند.

  • منبع
  • حقوق نیوز

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید