امروز: شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ برابر با ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۲ قمری و ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۱ میلادی
کد خبر: 274229
۲۴۰
۱
۰
نسخه چاپی

چرا نباید نام کسب و کار دیجیتال یا سایت خود را در گوگل جستجو کنید؟

اگر شما به صورت مرتب کلمه کلیدی که منجر به نمایش تبلیغات گوگل شود را جستجو کنید، ولی در نتایج جستجو روی آن هیچ کلیکی انجام ندهید؛ بعد از مدتی سیستم گوگل تشخیص می دهد که جستجو کنندگان به این نتیجه علاقمند نیستند و به همین دلیل ممکن است که صفحه مورد نظر شما در صفحه نتایج جستجو نمایش داده نشود

چرا نباید نام کسب و کار دیجیتال یا سایت خود را در گوگل جستجو کنید؟

چرا نباید اسم سایت یا کسب و کار دیجیتال خود را در گوگل سرچ کنیم ؟

اسم کسب و کار دیجیتال را در گوگل جستجو نکنید نه اسم خودتان

نکته مهمی که باید قبل ازپرداختن به بحث کسب و کارهای دیجیتال با شما در میان بگذاریم این است که جستجوی کردن نام خودتان هیچ مشکلی برای شما بوجود نخواهد آورد، البته مادامی که اطلاعات هجیب و غریبی در خصوص شما در سایت های مختلف پخش نشده باشد. به عنوان مثال اگر اسم من (نویسنده این مقاله) نام خودم را در گوگل جستجو کنم، نتیجه خاصی در پی نخواهد داشت و در نهایت خوش شانسی یک لینک از شبکه‌های اجتماعی که به من مربوط است پدیدار می شود که این موضوع تقریبا هیچ ضرر یا سودی را برای من به دنبال نخواهد داشت. به همین دلیل نکاتی که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد مربوط به کسب و کارهایی اینترنتی است که قصد دارند در صفحه نتایج گوگل ظاهر شوند.

هیچوقت اسم کسب و کار دیجیتال یا سایت خود را در گوگل جستجو نکنید

هیچوقت اسم کسب و کار دیجیتال یا سایت خود را در گوگل سرچ نکنید و در نظر داشته باشید که منظور ما اسم کسب و کارتان و مهم تر از آن کلمات کلیدی است که بر روی آنها تمرکز کرده و برای نشان دادن سایت خود در این کلمات کلیدی از تبلیغات گوگل نیز استفاده کرده اید.

گوگل مدتی پیش به صورت مستقیم اعلام کرده است که: "اگر شما به صورت مرتب کلمه کلیدی که منجر به نمایش تبلیغات گوگل شود را جستجو کنید، ولی در نتایج جستجو روی آن هیچ کلیکی انجام ندهید؛ بعد از مدتی سیستم گوگل تشخیص می دهد که جستجو کنندگان به این نتیجه علاقمند نیستند و به همین دلیل ممکن است که صفحه مورد نظر شما در صفحه نتایج جستجو نمایش داده نشود" دقیقا به همین دلیل است که به استفاده کنندگان از خدمات خود توصیه میکنیم که به هیچ عنوان نام کسب و کار یا کلمات کلیدی که بر روی آنها تمرکز شده و برای تبلیغات گوگل در خصوص ان کلمات سرمایه گذاری شده را در گوگل جستجو نکنند و در صورتی به دنبال بررسی و آنالیز نتایج هستند از شرکت ارائه دهنده خدمات خود مشاوره بگیرند.

چرا نباید نام کسب و کار دیجیتال یا سایت خود را در گوگل جستجو کنید؟

چرا نباید اسم کسب و کار دیجیتال یا سایت خود را در گوگل جستجو کنید

چرا نباید نان کسب و کار دیجیتال یا سایت خود را در گوگل سرچ کنیم سوالی بود که پاسخش را در اختیار شما قرار دادیم. در این مرحله میخواهیم این موضوع بسیار مهم را به شما یادآوری کنیم که حتما به کارکنان شرکت خود اعلام کنید که از جستجو کردن نام شرکت (یا کلمات کلیدی خاصی که برای تبلیغات گوگل از آنها استفاده کرده اید) را در گوگل جستجو نکنند.

در نظر داشته باشید که این افراد حتی اگر نام شرکت شما را جستجو کنند و بر روی لینک نمایش داده شده مربوط به شما کلیک نکنند، به مشکل بر خواهید خورد؛ چرا که کلیک نکردن آنها باعث کاهش CTR صفحه یا سایت شما در صفحه نتایج گوگل می شود. مورد بعدی که در مورد تبلیغات گوگل باید بدانید این است که اگر کلمات کلیدی خود را سرچ کردید و به نتایج سبز رنگ با علامت (AD) برخوردید با کلیک کردن روی آن هیچ کار مفیدی انجام نداده اید، شما با این کار در اصل بودجه ای که برای تبلیغات گوگل در نظر گرفته بوده‌اید را هدر دادید.

  • منبع
  • پونه مدیا

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید