امروز: سه شنبه, ۰۴ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
کد خبر: 285111
۱۵۱
۱
۰
نسخه چاپی
در حاشیه انتخابات هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران

از مدیرعامل فناپ تا معاون ایدرو؛ سوابق کاری و تحصیلی هیات رئیسه جدید اتاق بازرگانی تهران

محمو‌د نجفی عرب؛ متولد ۱۳۳۰ در تهران و دانش آموخته رشته داروسازی دانشگاه تبریز و دارای مدرک دکترای حرفه ‌ای داروسازی است. او فردی توانمند و متخصص در حوزه داروسازی است که سال ها به عنوان مدیرعامل، در شرکت های بزرگی همچون هلدینگ‌ های تی ‌پی ‌کو، دارو پخش، مدیر گروه غذا و داروی سازمان صنایع ملی و شرکت‌ های داروسازی الحاوی و رازک و… مشغول به کار بوده است

از مدیرعامل فناپ تا معاون ایدرو؛ سوابق کاری و تحصیلی هیات رئیسه جدید اتاق بازرگانی تهران

سوابق اعضای جدید هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران چیست؟

محمود نجفی عرب؛ رئیس اتاق بازرگانی

محمو‌د نجفی عرب؛ متولد ۱۳۳۰ در تهران و دانش آموخته رشته داروسازی دانشگاه تبریز و دارای مدرک دکترای حرفه ‌ای داروسازی است. او فردی توانمند و متخصص در حوزه داروسازی است که سال ها به عنوان مدیرعامل، در شرکت های بزرگی همچون هلدینگ‌ های تی ‌پی ‌کو، دارو پخش، مدیر گروه غذا و داروی سازمان صنایع ملی و شرکت‌ های داروسازی الحاوی و رازک و… مشغول به کار بوده است.

ریاست فدراسیون اقتصاد سلامت ایران و کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی، صنایع و معادن تهران در دوره های هشتم و نهم نیز، از دیگر سوابق اوست.

مهدی صادقی نیارکی؛ نایب رئیس اول اتاق بازرگانی

مهدی صادقی نیارکی؛ معاون سابق صنایع وزارت صمت و معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (معروف به ایدرو) است. اطلاعات دقیقی از میزان تحصیلات و سوابق مدیریتی دیگر او در دسترس نیست؛ اما او امروز، درکنار شهاب جوانمردی قرار گرفت و با رای اعضا، به عنوان یکی نواب رئیسه هیات اتاق بازرگانی تهران انتخاب شد.

شهاب جوانمردی؛ نایب رئیس دوم اتاق بازرگانی

شهاب جوانمردی؛ مردی نام آشنا در حوزه صنعت است که مدیرعامل یکی از بزرگترین هلدینگ های کشور، فناپ را برعهده دارد. او متولد سال 1352 در خرمشهر بوده و تحصیلات خود در مقطع دکترا را، در رشته DBA از دانشگاه بوردو به اتمام رسانده است. ریاست هیئت ‌مدیره شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، هیئت ‌مدیره شركت شهر امن مغناطیس کاران (کاراطیس)، عضویت در هیئت‌ مدیره شركت آدونیس، نیابت رئیس هیئت ‌مدیره نظام صنفي رایانه ‌ای تهران و کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران، ازجمله سوابق کاری اوست. گفتنی است او عضو گروهی موسوم به ائتلاف برای فردا با شعار اتاقی پویا با ائتلاف برای فردا» می باشد.

عباس آرگون؛ خزانه دار اتاق بازرگانی تهران

عباس آرگون؛ از اعضای قدیمی اتاق بازرگانی تهران است. او عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری دانایان پارس و گروه مالی مهر اقتصاد بوده و به دلیل سوابق کاری و پژوهشی اش، از سال ها قبل در محافل مختلف، به عنوان کاندید اصلی برای سمت هیات رئیسه اتاق از او یاد می شد؛ اما امروز، او به عنوان خزانه دار انتخاب و به هیات رئیسه اتاق راه یافت.

فرزین فردیس؛ منشی هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران

فرزین فردیس؛ متولد سال 1360 در کرمان و دانش آموخته رشته MBA در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی شریف و مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت میکرو موج آریا کیش است. او یکی از فعالین حوزه اقتصاد دیجیتال در ایران محسوب می شود که ریاست کمیسیون اقتصاد دیجیتال اتاق بازرگانی تهران نیز، در کارنامه کاری او به چشم می خورد.

  • منبع
  • ایران اکونومیست

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید