امروز: جمعه, ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ برابر با ۰۶ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
کد خبر: 284845
۱۲۹
۱
۰
نسخه چاپی

۶ ترفند ساده برای مرتب کردن اصولی کمد لباس

چگونه می‌توانید به راحتی کمد خود را مرتب و از پوشاک خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید؟

روش‌های مختلف برای مرتب کردن کمد

روش‌ های مختلف برای مرتب کردن کمد

استفاده از روش‌های مختلف برای مرتب کردن کمد باعث می‌شود که خانه شما همیشه منظم و زیبا دیده شود. در اینجا چند روش ساده برای این‌کار را به شما خواهیم گفت.

مرتب‌ سازی بر اساس نوع پوشاک

در این روش، پوشاک بر اساس نوع خود مرتب می‌شود. برای مثال، لباس‌های رسمی در یک قسمت و لباس‌های ورزشی در قسمت دیگری از کمد قرار می‌گیرند. این روش از مرتب‌سازی پوشاک بسیار ساده است و به شما کمک می‌کند تا لباس‌های خود را بر اساس استفاده و نیاز خود مرتب کنید.

مرتب‌ سازی بر اساس فصل

مرتب کردن کمد بر اساس فصل این‌گونه است که لباس‌های زمستانی در یک قسمت و لباس‌های تابستانی در قسمت دیگری از کمد قرار می‌گیرند. این روش به شما کمک می‌کند تا لباس‌هایی را که در فصل جاری به کار نمی‌روند، در قسمتی دیگر از کمد مرتب کنید و به همین ترتیب فضای بیشتری برای لباس‌های فصل جاری داشته باشید.

مرتب‌ سازی بر اساس رنگ

در این روش، لباس‌هایی با رنگ‌های مشابه در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. این روش به شما کمک می‌کند تا لباس‌هایی را که با همدیگر ست نمی‌شوند، پیدا و به راحتی با لباس‌های مشابه‌شان ترکیب کنید.

مرتب‌ سازی بر اساس اندازه

می‌توانید مرتب کردن کمد را بر اساس اندازه پوشاک خود انجام دهید. برای مثال، لباس‌‌های بزرگ‌تر در بالا و لباس‌های کوچک‌تر در پایین قرار می‌گیرند.

مرتب‌ سازی بر اساس استفاده

در این روش، پوشاک بر اساس تعداد استفاده خود مرتب می‌شوند. به عبارت دیگر، لباس‌هایی که بیشتر استفاده می‌شوند، در جایگاه‌های بهتری قرار می‌گیرند تا بتوان به راحتی به آن‌ها دسترسی پیدا کرد. این روش به شما کمک می‌کند تا دسترسی بهتری به لباس‌هایی داشته باشید که بیشتر مورد استفاده قرار می‌دهید.

مرتب‌ سازی بر اساس نوع پارچه

در این روش، پوشاک بر اساس نوع پارچه خود مرتب می‌شوند. برای مثال، لباس‌های پارچه‌ای در یک قسمت و لباس‌های چرمی در قسمت دیگری از کمد قرار می‌گیرند. این روش به شما کمک می‌کند تا لباس‌های خود را بر اساس نوع پارچه آن‌ها مرتب کنید و به بهترین شکل ممکن در کمد قرار دهید.

  • منبع
  • دلتا

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید