امروز: جمعه, ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۲ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
کد خبر: 279170
۵۱۶
۱
۰
نسخه چاپی

12 اشتباه بزرگ در رابطه که اکثر زنان مرتکب می شوند

12 اشتباه بزرگ در رابطه که اکثر زنان مرتکب می شوند

در این مطلب 12 اشتباه رایج در رابطه را که اکثر زنان مرتکب می شوند را شناسایی کرده ایم. اگر بتوانید به چیزهای موجود در این لیست رسیدگی کنید، تضمین می کنیم متوجه خواهید شد که رابطه تان به شدت به سمت بهتر شدن تغییر می کند.

12 اشتباه بزرگ زنان در رابطه

1. از خود بی خود شدن اگر به زن دیگری نگاه می‌کند یا با او صحبت می‌کند

این طبیعت مرد است که نگاه کند، حساسیت به حالت او نشان می دهد که شما ناامن هستید، که یک نقطه انحراف است.

اگر متوجه شدید که هر وقت زنی در مجاورت اوست حسودی می‌کنید، باید صادقانه با خودتان بررسی کنید. در اصل، یا اعتماد در رابطه وجود ندارد یا باید عزت نفس خود را تقویت کنید.

2. رعایت نکردن فضای شخصی او

اگر حالش بد است یا تمایلی به صحبت کردن ندارد، او را به حال خود رها کنید و بگذارید اینطور باشد. بیشتر مردها دوست ندارند در مورد مسائلشان به روشی که خانم ها صحبت می کنند صحبت کنند. در عوض، آنها ترجیح می دهند عقب نشینی کنند و کارها را در درونشان انجام دهند.

3. مراقب خودت نباشی یا خودت را رها نکنی

واقعاً مایه شرمساری است که ببینیم چه تعداد از زنان فکر می‌کنند که اشکالی ندارد که به محض اینکه وارد رابطه می‌شوند، ورزش کردن و تراشیدن پاهای خود را متوقف کنند. در هر صورت، وقتی همه چیز برای زنده نگه داشتن جذابیت و وزش انرژی جنسی حل شد، باید با انگیزه بیشتری برای تلاش کنید.

4. نداشتن زندگی شخصی

از آن دسته دخترانی نباشید که به محض داشتن یک مرد، دوستان و علایق خود را فراموش می کند، این روش هیچ وقت به خوبی ختم نمی شود و شما را نیازمند جلوه می دهد.

5. پرخاشگر منفعل بودن

مردان بسیار ساده‌تر از زنان هستند، اگر به او بگویید مشکلی ندارید و سپس اخم کنید و منتظر بمانید تا او بیشتر به شما اصرار کند، شما فقط باعث ایجاد خشم و عصبانیت خواهید شد. اگر مشکلی دارید با او صادق و روراست باشید.

12 اشتباه بزرگ در رابطه که اکثر زنان مرتکب می شوند

6. نق زدن

هیچ مردی کامل نیست، هیچ مردی قادر نیست هر چیزی را که نیاز دارید به شما بدهد. مواقعی پیش می آید که از کاری که او انجام می دهد راضی نیستید. اگر این اتفاق افتاد، او را به خاطر آن سرزنش نکنید. بهترین استراتژی این است که به او بگویید چه می‌خواهید (من دوست دارم وقتی X را انجام می‌دهید) به جای اینکه برای چیزی که نمی‌خواهید فشار بیاورید (چرا هرگز Y را انجام نمی‌دهید؟)

7. قدردانی نکردن از او

باز هم، از نگاه کردن به کارهایی که انجام نمی دهد دست بردارید و به کارهایی که انجام می دهد نگاه کنید، و سپس به خاطر آن از او قدردانی کنید! هرچه بیشتر نشان دهید که از او قدردانی می کنید، او بیشتر سعی می کند شما را راضی کند.

8. تلخ / ناله / بدخلق بودن

همه ما روزهای بدی داریم، قابل درک است. با این حال، به نفع شماست که سعی کنید شاد و مثبت باشید. هیچ کس نمی خواهد با یک زن منفی سر و کار داشته باشد. به طور کلی، ما جذب افرادی می شویم که شاد هستند و انرژی مثبتی از خود ساطع می کنند. با لبخند از خواب بیدار شوید، قدردانی کنید، خوبی های زندگی و رابطه خود را ببینید. این نه تنها به شما در روابطتان کمک می کند، بلکه به طور کلی زندگی شما را بهتر می کند.

9. ناامنی های خود را به او انتقال ندهید

اگر احساس می‌کنید چاق می‌شوید یا چروک‌های کوچکی در پوستتان پیدا می‌کنید، یا می‌ترسید که شما را به خاطر شخصی جوانتر و جدید رها کند، تقصیر او نیست. اینها مسائل شما هستند و تماس را قطع می کنید، بنابراین آنها را به مشکلات روابط تبدیل نکنید.

اگر او با شما است، مسلم است که شما را جذاب می‌بیند. با برجسته کردن تمام عیوب خود، او را از جذابیتش بیرون نکشید. این احتمال وجود دارد که او حتی به این چیزها توجه نکند تا زمانی که به آنها اشاره کنید، پس چرا توجه را به آنها جلب کنید؟ مردان مجذوب زنان با اعتماد به نفس می شوند، بنابراین نه تنها او را از معایب خود آگاه می کنید، بلکه از جذابیت کلی او برای خود می کاهد.

10. تلاش برای تغییر او

وقتی وارد یک رابطه می‌شوید، باید آن شخص را دقیقاً همان چیزی که هست بگیرید، نه آن‌طور که می‌خواهید باشد. او همانی است که هست، آن را بگیر یا بگذار. وقتی صحبت از چیزهای جزئی می شود، مانند این که او کفش های دویدن را با شلوار مجلسی می پوشد، ملایم و دلگرم کننده باشید. انتقاد نکنید و به او احساس حماقت نکنید. چیزی بگویید که به او احساس خوبی بدهد و به او انگیزه دهد که خودش این تغییر را ایجاد کند، به عنوان مثال، "شما در آن لباس واقعا جذاب به نظر می رسید، اما در عوض با آن لباس های راحتی جذاب تر می شود."

11. او را به گونه ای دوست دارد، دوست داشته باشید

هر کس عشق را متفاوت احساس می کند. بیشتر خانم ها وقتی مردشان برایشان دسته گل می آورد احساس دوست داشتن می کنند در حالی که این نوع ژست برای یک پسر بی معنی است. پسرها راه های خاص خود را برای احساس دوست داشتن دارند. این می تواند هدیه، غذا، تعارف، یک فنجان چای یا یک ماساژ در پایان یک روز طولانی باشد. به نحوه پاسخ او به چیزها توجه کنید تا مشخص کنید چه چیزی باعث می شود او واقعاً احساس عشق کند (این باید واضح باشد) و سعی کنید تا آنجا که ممکن است هر کاری که ممکن است انجام دهید.

12. خیلی تند رفتن

وقتی با کسی قرار می گذارید، باید به راحتی وارد رابطه شوید. نباید در مراحل اولیه شیفتگی غرق شوید و تمام وقت خود را صرف آن شخص کنید. راه خود را در رابطه آسان کنید تا از گم شدن خود در آن جلوگیری کنید. همچنین از قرار گرفتن با کسی که کاملاً برای شما اشتباه است، اجتناب خواهید کرد.

  • منبع
  • حقوق نیوز

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید