امروز: سه شنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ برابر با ۲۰ ذو الحجة ۱۴۴۱ قمری و ۱۱ اوت ۲۰۲۰ میلادی
کد خبر: 269564
۱۴۵۴
۱
۰
نسخه چاپی
مریلین آستین تارلتون

25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا (قسمت 6)

مدیران موفقی که در شرکت های بزرگ کار کرده اند، یاد گرفته اند که به جای استفاده از کلمه من از کلمه ما استفاده کنند. آن ها خودشان را در سازمان حل می کنند و اهداف سازمان را جزئی از اهداف خودشان می دانند

پایگاه خبری حقوق نیوز

نکته 4

هرگز ناامید نشوید. فقط به این فکر کنید که چطور می توانید مشکلات را حل کنید.

  • هنر ما بودن

مدیران موفقی که در شرکت های بزرگ کار کرده اند، یاد گرفته اند که به جای استفاده از کلمه من از کلمه ما استفاده کنند. آن ها خودشان را در سازمان حل می کنند و اهداف سازمان را جزئی از اهداف خودشان می دانند.

در چنین شرایطی این افراد تخصص و دانش خود را در اختیار دیگران قرار داده و سعی می کنند تا با همکاری یکدیگر به اهداف سازمانی دست پیدا کنند.

این افراد موفقیت خود را موفقیت همکاران و در نهایت موفقیت سازمان می دانند. در واقع ما بودن یک نوع ایدئولوژی و روش فکر است. البته متاسفانه وکلا اغلب بر خلاف این موضوع رفتار می کنند. آن ها سازمان های حقوقی را وسیله ای برای رسیدن به اهداف خود تلقی می کنند و از این سازمان ها به عنوان سکوی پرتاپ استفاده می کنند. ما یودن و تفکر جمعی یک هنر است. با این دیدگاه می توانید از تمامی کارکنان در رسیدن به اهداف سازمانی کمک گرفته و در نهایت برای موفقیت های گروهی خود جشن بگیرید.

اولین کسی که از این روش بهره می برد خود شما هستید. شما به عنوان یک وکیل همیشه درگیر پرونده های سخت و مشکل هستید و شاید زمان کافی برای انجام کارهای دیگر را نداشته باشید. به جای اینکه بار تمامی مسئولیت های شرکت را به تنهایی به دوش بکشید می توانید بر روی کمک کارکنان تان حساب کنید. به آن ها اعتماد کرده و بخشی از مسئولیت ها را به آن ها بسپارید. قطعاً نتایج یک کار گروهی بهتر و مفیدتر از کار فردی خواهد بود. از طرفی مشتریان در چنین شرایطی احساس می کنند که با یک تیم قوی روبرو هستند که در هر شرایطی از ان ها پشتیبانی می کند. در این صورت لزومی ندارد که شما همیشه در دسترس باشید. بلکه حتی زمانی که شما وقت کافی نداشته و در دسترس نیستید، اعضای تیم تان مشتری را حمایت کرده و جریان پرونده وی را متوقف نمی کنند. قطعاً مشتری به چنین سازمان قوی و محکمی اعتماد بیشتری خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا (قسمتهای دیگر)

منبع: 25 نکته طلایی برای کسب و کار موفق وکلا - مریلین آستین تارلتون

پایگاه خبری حقوق نیوز - مقالات حقوقی

    دیدگاه

    شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید    کد امنیتی کد جدید