حقوق نیوز

درباره ما

پایگاه خبری حقوق نیوز (حقوق خبر) یک رسانه تخصصی حقوقی است که به طور عمده در حوزه رشته حقوق (Law) و سایر رشته های مرتبط علوم انسانی فعالیت می نماید. این رسانه در تاریخ 1391/6/11 به صاحب امتیازی موسسه حقوقی بین المللی سماء با هدف اطلاع رسانی در خصوص آخرین رویدادها و تحولات ایران وجهان با تاکید بر پوشش خبرهای حقوقی و قضائی،وکالت، قضاوت، آزمون های حقوقی آغاز به کار کرده است.

این رسانه با اعتقاد به اینکه توسعه و پیشرفت در عرصه دانش حقوق میسر نمی گردد مگر با اطلاع رسانی دقیق و محتوایی مفید اقدام به تولید محتوای علمی با اهداف آموزشی و اخبار کاربردی برای جامعه حقوقی کشور کرده است.

مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پروانه انتشار خبری حقوق نیوز (خبر : حقوق نیوز به صاحب امتیازی موسسه حقوقی و بین المللی سماء به آدرس www.newslaw.ir در تاریخ 1394/1/28 به شماره ثبت 76621 توسط معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر گردیده است.

خط مشی

رسانه حقوق نیوز خود را متعهد به اطلاع رسانی و عملکرد صادقانه و مسئولانه در مقابل مخاطبانش می داند.

حقوق نیوز خود را ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و همه قوانین و قواعد عرفی و بین المللی (که مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد) می داند.

حقوق نیوز خود را ملزم به رعایت حقوق معنوی پدیدآورندگان آنان می داند و وظیفه خود را در ذکر منبع محتوای ارائه شده در هر حال انجام می دهد.

اخبار تحت پوشش رسانه تخصصی حقوق نیوز

اخبار حقوقی-وكالت-دادگاه-قضاوت-حقوق-حقوق خصوصی-حقوق جزاء و جرم شناسي-حقوق بشر-حقوق محيط زيست-كارشناسی حقوق- كارشناسی ارشد حقوق- دكتری حقوق - آزمون وكالت-داوری-آراء دادگاه ها-رای داوری-كارشناس رسمی دادگستری-قانون-قوانين-آزمون سردفتری-آخرين قوانين-آزمون اختبار-كانون وكلاء-مركز مشاورين قوه قضاييه-آزمون های حقوقی.

 


سرخط خبرها: