امروز: چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۷ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
کد خبر: 290668
۲۱۷
۱
۰
نسخه چاپی

طعنه ایلان ماسک به زاکربرگ: او می‌تواند به تفریح ادامه دهد اما من ترجیح می‌دهم کار کنم

«ایلان ماسک» و «مارک زاکربرگ» در چند وقت گذشته روابط پرتنشی با یکدیگر داشته‌اند و «مبارزه در قفس» یکی از حواشی این دو مدیرعامل میلیاردر بوده است. حالا زاکربرگ ویدیو جدیدی از خود در اینستاگرام منتشر کرده که واکنش ماسک را به همراه داشته است

طعنه ایلان ماسک به زاکربرگ: او می‌تواند به تفریح ادامه دهد اما من ترجیح می‌دهم کار کنم

«ایلان ماسک» و «مارک زاکربرگ» در چند وقت گذشته روابط پرتنشی با یکدیگر داشته‌اند و «مبارزه در قفس» یکی از حواشی این دو مدیرعامل میلیاردر بوده است. حالا زاکربرگ ویدیو جدیدی از خود در اینستاگرام منتشر کرده که واکنش ماسک را به همراه داشته است.

ویدیو جدید زاکربرگ که پنجشنبه به مناسبت روز استقلال آمریکا منتشر شده است، مدیرعامل متا را همراه با پرچم ایالات متحده روی یک قایق باله‌دار نشان می‌دهد. در واکنش به کاربری که این ویدیو را در ایکس منتشر کرده، ایلان ماسک می‌نویسد:

او می‌تواند به تفریح در قایق‌های تفریحی خود ادامه دهد. من ترجیح می‌دهم کار کنم.»

دشمنی دیرینه ایلان ماسک و زاکربرگ

همانطور که گفتیم این اولین باری نیست که ماسک و زاکربرگ روند دشمنی دیرینه خود در صنعت تکنولوژی را ادامه می‌دهد.

در سال 2023، ماسک در پی گزارش‌هایی که در آن‌ها به ساخت یک رقیب برای ایکس توسط متا اشاره شده بود، زاکربرگ را به مسابقه در قفس دعوت کرد. زاکربرگ ابتدا با این درخواست موافقت کرد، اما پس از ماه‌ها تلاش، این پیشنهاد را رد کرد. ماسک اما ظاهراً هنوز مبارزه را فراموش نکرده و بارها به آن اشاره کرده است.

همچنین زاکربرگ تنها میلیاردری نیست که ماسک با او نوعی دشمنی دارد. او در سال 2021 اظهارات مشابهی را در مورد «جف بزوس» بیان کرده بود. مدیرعامل اسپیس ایکس در آن زمان در مصاحبه‌ای با فایننشال تایمز گفت که بزوس باید زمان بیشتری را برای شرکت فضایی خود، Blue Origin صرف کند.

  • منبع
  • انتخاب

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید