امروز: پنج شنبه, ۲۸ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۱ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۸ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
کد خبر: 287632
۴۹۵
۲
۰
نسخه چاپی

موسسه حقوقی و داوری ترنم عدالت - قبول انواع دعاوی و... - وکیل طلاق ، وکیل حقوقی، وکیل طلاق ، وکیل ارزان در تهران ، وکیل امور کیفری و...

ترنم عدالت

اگر چرخی در میان مجتمع های قضایی کشور بزنیم، با اشخاصی مواجه می شویم که به دلیل نداشتن وکیل و یا عدم مشورت با یک مشاور حقوقی، متحمل زیان های سنگین شدند. شاید هفته پیش بود که برای یک پرونده به دادگاه رفته بودم که با مردی مواجه شدم که به همسرش وکالت در طلاق داده بود. همسر او نیز به راحتی توانست از او جدا شود و تمامی مهریه خود را نیز از زوج سیاه بخت مطالبه نمود. اما اگر زوج با یک مشاور یا وکیل مشورت می کرد، متوجه می شد که وکالت در طلاق را در قبال بذل یا ابرای تمام یا بخشی از مهریه به همسرش اعطا کند. پیچیدگی های امر وکالت در این طور موقعیت ها آشکار می شود.

اصولا اشخاص چنین می پندارند که با دانش خود می توانند امور را پیش ببرند. اما در واقع، تنظیم دادخواست یا شکواییه به شکل صحیح، نحوه صحبت کردن نزد قاضی در جلسه دادرسی، دفاعیات به موقع و کارآمد چقدر می تواند روند پرونده را زیر و رو کند. باید پذیرفت که کار تخصصی را باید به کارشناس متخصص همان فن سپرد. اما ما در ترنم چه می کنیم؟ اصلا ترنم کجاست؟

در ادامه این نوشتار با مجموعه ترنم عدالت آشنا می شویم:

ترنم عدالت کجاست؟

مجموعه ترنم عدالت ، جمعی از وکلای کارآمد و با تجربه در حوزه حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی، خانوادگی و ... را گرد هم آورده است تا هر پرونده ای را بنا بر تخصص و تجربه هر وکیل به شخص او بسپارد.

اما این تفکیک سازی چه فایده ای دارد؟

فرض کنید وکیلی که بیشتر پرونده های او خانوادگی (شامل طلاق، مهریه، حضانت و ...) بوده است بخواهد پرونده مربوط به حکم تخلیه عین مستاجره را بر عهده بگیرد. قطعا احتمال برد در این پرونده کم خواهد بود. چرا که وکیل به اندازه کافی تخصص و تبحر در موضوع وکالت خود ندارد. اما در ترنم عدالت ما تفکیک سازی کرده ایم. به این معنا که هر وکیل صرفا پرونده هایی را بر عهده می گیرد که در آن تبحر دارد و از دانش کافی برای دفاع از موکل خود (چه خواهان و چه خوانده) بر خوردار است. این امر یک برگ برنده برای موکل خواهد بود.

وکیل خانواده

خدمات مجموعه ترنم شامل چه مواردی است؟

1- قبول کلیه دعاوی (با رویکرد تفکیک سازی)

2- ارائه خدمات مشاوره در تمامی حوزه های حقوقی اعم از کیفری، ثبتی، خانوادگی و ملکی.

3- انجام امور داوری میان اشخاص

4- تنظیم هر نوع دادخواست، شکواییه، اظهارنامه و لایحه حتی برای اشخاصی که امکان حضور در موسسه را ندارند. توضیح آنکه اشخاص می توانند اطلاعات و مدارک خود را در پیام رسان ها برای مجموعه ترنم ارسال کنند و بر حسب نیازمندی آن ها، مجموعه ترنم اقدام به تنظیم اوراق حقوقی می نماید. حتی ثبت اوراق حقوقی نیز با مجموعه ترنم می باشد.

5- تنظیم هر نوع قرارداد از وظایف دیگر مجموعه ترنم عدالت است. بسیاری از اشخاص چنین می اندیشند که نگارش قرارداد ساده است. اما بی خبرند که تعهدات قراردادی بعدها می تواند برای آن ها دردسر ساز باشد. از این جهت، مشورت با وکیل یا اعطای امور تنظیم قرارداد به یک وکیل متخصص می تواند بسیار کارگشا باشد.

مشاوره آنلاین:

بسیاری از افراد تمایل دارند تا ابتدا تصویر مدارک خود را برای وکیل یا مشاور حقوقی ارسال کنند و در صورتی که کار قابل انجام بود به صورت حضوری به موسسه بیایند. در موسسه ترنم عدالت این امکان برای شما وجود دارد که تصویر مدارک خود را در پیام رسان ها برای ما ارسال کنید. مشاورین ما ظرف مدت 24 ساعت تمامی مدارک را بررسی می کنند و به شما اطلاع می دهند که کار قابل انجام است یا خیر. در صورت قابل انجام بودن می توانید به صورت حضوری به موسسه مراجعه کنید.

موسسه حقوقی ترنم عدالت

حق الوکاله در مجوعه ترنم چقدر است؟

بسته به دعاوی حقوقی و کیفری، قیمت هر پرونده از پرونده دیگر جدا است. اما به هیچ وجه نگران حق الوکاله در مجموعه ترنم نباشید. چرا که با توجه به اوضاع نابه سامان اقتصای و قیمت های سرسام آور، ترنم وضعیت هموطنان عزیز را در نظر گرفته و رویه پرداخت در مجوعه ترنم عدالت به صورت اقساطی ( وکیل ارزان در تهران ) می باشد.

وکلا و مشاورین مجموعه ترنم:

1- رعنا اشرفی شماره پروانه: 29961 متخصص در دعاوی ملکی و خانوادگی

2- محجوبه یداله پور سرستی شماره پروانه: 19309، متخصص در دعاوی خانوادگی اعم از مهریه، طلاق، نفقه، حضانت و …

3- فرانک شیخ پور سیگارودی شماره پروانه: 1471، متخصص در دعاوی مربوط به ارث و میراث، تحریر و مهر و موم ترکه و …

4- امین حاجیان، شماره پروانه:70020 متخصص در امور داوری، ملکی و اسناد تجاری و چک

5- اکرم مقدم صادقی، کارشناس حقوقی و متخصص در زمینه تنظیم دادخواست، شکواییه، لایحه و ...

6- علیرضا ورمزیاری کارشناس حقوقی، متخصص در دعاوی ملکی.

منظور از داوری در پرونده ها چیست؟

همه ما می دانیم که مراجعه به دادگستری مسیری سخت و طولانی است. در بسیاری از موارد، پیش می آید که قضات دادگستری وقت کافی صرف هزینه افراد نمی کنند و اصلا گوش شنوای خوبی برای رفع مشکل آنها نیستند. بنابراین، مشکل به صورت لاینحل باقی می ماند. ترنم در کنار تمامی خدماتی که ارائه می دهد، یک موسسه داوری نیز هست. داور یا حَکَم می تواند مشکل شما را بدون مراجعه به دادگستری و بدون پرداخت هزینه گزاف و طاقت فرسای دادرسی، حل و فصل کند.

از این روست که بسیاری از پرونده ها بدون نیاز به مراجعه به دادگستری و صرف هزینه به عنوان هزینه دادرسی قابل حل و فصل است. داوری نهادی است که در دوران اخیر بسیار مبتلابه شده است و شما می توانید پرونده خود را به موسساتی که دارای جواز داوری هستند بسپارید تا از اتلاف وقت و هزینه در مراجع دادگستری پرهیز کنید. این امکان در مجموعه ترنم عدالت مهیا است و شما می توانید با مراجعه به ترنم عدالت دعوای خود را حل و فصل نمایید.

سخن آخر:

ترنم مجموعه ای با بهره مندی از چندین وکیل پایه یک دادگستری است که پرونده شما را پس از بررسی و شفاف سازی به وکیل متخصص و متبحر در آن حوزه ارجاع می دهد. همچنین انجام امور مربوط به داوری نیز در مجموعه ترنم امکان پذیر است. از همه مهمتر آنکه در ترنم عدالت به هیچ وجه نگران حق الوکاله نباشید. چه اینکه امکان پرداخت اقساطی برای شما مهیا است. شما می توانید با توجه به روند پرونده و پیشرفت آن در هر مرحله از دادگستری بخشی از حق الوکاله را واریز نمایید.

وکیل طلاق

با ما تماس بگیرید:

تلفن تماس موسسه:

02186044915

02186045077

02186045940

02188517957

تلفن تماس برای ارسال مدارکدر پیام رسان ها:

09011358248

نشانی ما:

سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، پلاک 121، طبقه پنجم شرقی، واحد 10.

وکیل ارزان

  • منبع
  • حقوق نیوز

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید