امروز: پنج شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ برابر با ۱۷ شوّال ۱۴۴۳ قمری و ۱۹ مه ۲۰۲۲ میلادی
کد خبر: 268497
۱۱۹۹
۵
۰
نسخه چاپی
فعال اقتصادی و عضو اتاق بازرگانی اصفهان

رضا برادران اصفهانی: نباید در مورد عملکرد اینستکس اظهارنظرهای شتابزده کرد

رضا برادران اصفهانی فعال اقتصادی و عضو اتاق بازرگانی اصفهان معتقد است نباید در مورد عملکرد اینستکس اظهارنظرهای شتابزده کرد

رضا برادران اصفهانی: نباید در مورد عملکرد اینستکس اظهارنظرهای شتابزده کرد

پایگاه خبری حقوق نیوز

رضا برادران اصفهانی: نباید در مورد عملکرد اینستکس اظهارنظرهای شتابزده کرد

اینستکس یا INSTEX مخفف عبارت Instrument in Support of Trade Exchanges به معنای «ابزار پشتیبانی مبادلات تجاری» است. اینستکس در پاریس و در چارچوب قوانین فرانسه ثبت شده است. فرانسه، آلمان و انگلیس سهامداران اصلی آن هستند اما دیگر کشورهای جهان از جمله کشورهای اروپایی، چین و روسیه نیز می‌توانند وارد آن شوند.

رضا برادران اصفهانی فعال اقتصادی و عضو اتاق بازرگانی اصفهان معتقد است نباید در مورد عملکرد اینستکس اظهارنظرهای شتابزده کرد.

به گزارش حقوق نیوز برادران اصفهانی گفت: با توجه به اینکه سازوکار مالی اتحادیه اروپا موسوم به اینستکس به تازگی راه اندازی شده است باید در مورد توان اجرایی آن منتظر ماند و از اظهارات شتابزده خودداری کرد. برادران اصفهانی ابراز امیدواری کرد ابهامات در عملکرد اینستکس در طول زمان برای فعالان اقتصادی برطرف شود.

وی همچنین گفت: از جناح های سیاسی انتظار می رود با درک منافع ملی در دورانی که آمریکا فشارهای اقتصادی شدیدی وارد می کند، با سیاستهای کلی اقتصادی کشور همراهی نمایند.

انتهای پیام

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید